معاون وزیر بهداشت به استان گیلان سفر می‌کند+ برنامه‌ها

در ادامه سفرهای استانی معاون بهداشت وزارت بهداشت به مناطق مختلف کشور، دکتر علیرضا رئیسی به همراه تعدادی از مدیران معاونت بهداشت فردا به استان گیلان عزیمت می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در ادامه سفرهای استانی معاون بهداشت وزارت بهداشت به مناطق مختلف کشور، دکتر علیرضا رئیسی به همراه تعدادی از مدیران معاونت بهداشت فردا به استان گیلان سفر می کند.

در این سفر دکتر علیرضا رئیسی و هیئت همراه از مراکز جامع سلامت شهری، روستایی، پایگاه های سلامت و سایر مراکز بهداشتی استان بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های این مراکز قرار خواهند گرفت.

طی این بازدید ضمن بررسی فعالیت های عمرانی در حوزه بهداشت و نحوه بهره برداری از سامانه های الکترونیکی در مراکز بهداشتی، اقدامات واحدهای مختلف این مراکز در بخش های سلامت روان، سلامت مادران، تغذیه، بهداشت محیط و حرفه ای، سلامت دهان و دندان و… مورد پایش مدیران مربوطه قرار خواهد گرفت.

در این سفر مدیران معاونت بهداشت وزارت بهداشت ضمن عزیمت به شهرستان های مختلف استان گیلان، روند اجرای برنامه های طرح تحول در حوزه بهداشت را مورد ارزیابی قرار خواهند داد.

پایش اقدامات انجام شده توسط حوزه بهداشت در مناطق شهری و روستایی و ارزیابی وضعیت بهداشت محیط با توجه به ظرفیت بالای این استان در بخش گردشگری، از دیگر برنامه های این سفر خواهد بود.

در مرحله پایانی این سفر، معاون بهداشت وزارت بهداشت در جمع مدیران مرکز بهداشت استان گیلان حضور خواهد یافت.

Share