استاندار سابق گیلان مدیر جهادی برگزیده بنیاد علوی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا روح الله قهرمانی چابک استاندار سابق گیلان به عنوان مدیر ملی طرح منطقه نمونه اقتصاد مقاومتی قلعه گنج به دلیل بیشترین ویژگی منطبق با شاخصه های مطرح شده در ارتباط با کار جهادی به عنوان مدیر جهادی برگزیده بنیاد علوی انتخاب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا آیین تقدیر از مدیران جهادی و کارمندان تلاشگر اولین جشنواره مدیران جهادی بنیاد مستضعفان با حضور مهندس محمد سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی  معاونان و مدیران ارشد بنیاد و جمعی از کارکنان در پارک ارم برگزار شد.۷۱۳۲۶-۱۵۹۸۵۶۴۶۹۵

در این آیین مهندس سعیدی کیا ضمن تقدیر و تشکر از دست اندرکاران اجرای جشنواره مدیریت جهادی بنیاد مستضعفان به ویژه هیات امنای بنیاد ، شورای معاونان و هیات داوران تاکید کرد: کار سختی است که از بین همه کسانی که واقعا به صورت جهادی کار می کنند یک عده خاصی به عنوان نمونه انتخاب شوند.

وی در ادامه گفت : اقتصاد مقاومتی که با تدبیر و حکمت مقام معظم رهبری امسال رونق پیدا کرد در کشور جز با روحیه جهادی امکان اقدام و عمل نخواهد داشت و هر جا این روحیه هست کار ها سریعتر و بهتر به نتیجه می رسد.

رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با اشاره تلاش های صورت گرفته برای تدوین برنامه پنجم توسعه بنیاد بیان کرد : بودجه دو سال اخیر بنیاد مستضعفان نیزه بر همین اساس طراحی و در حال اجرا است.

وی با نقل خاطره ای از امام راحل که در بازدید گروهی از مدیران جهاد فرموده بودند: «اگر می خواهید کار جهادی کنید باید روحیه جهادی داشته باشید و اخلاص خود را زیاد کنید» با اشاره به گزارش کلی مجامع شرکت های بنیاد خاطر نشان کرد : بنیاد مستضعفان تا اواخر مهر ماه مجمع خود را برگزار می کند و با توجه به گزارشات ارایه شده با وجود رکود حاکم بر کشور در سال ۱۳۹۴ و رشد کلی کمتر از ۱.۵ درصد در کل کشور و تاثیر پذیری بنیاد مستضعفان از شرایط حاکم بر کشور با تلاش جهادی همه کارکنان بنیاد رشد بنیاد حدود ۷ درصد در سال ۱۳۹۵ بالغ شده است.

تشریح توزیع درآمد کل بنیاد مستضعفان

%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d8%b3%d8%a8%d9%82-%da%af%db%8c%d9%84%d8%a7%d9%86-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1-%d8%ac%d9%87%d8%a7%d8%af%db%8c-%d8%a8%d8%b1%da%af%d8%b2%db%8c%d8%af سعیدی کیا در ادامه یادآور شد: بر اساس تاکید و فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر توسعه فعالیت های محرومیت زدایی ، ۳۰ درصد از مجموعه کل سود حاصل از فعالیت های بنیاد برای محرومیت زدایی به بنیاد علوی اختصاص پیدا می کند و مجموعه کار های بنیاد علوی در حال توسعه است و ساختار آن هم اصلاخ و توسعه پیدا خواهد کرد. طبق مصوب برنامه وبودجه ۹۵ بنیاد ۳۰ درصد از درآمد شرکت ها نیز صرف هزینه طرح های مصوب شرکت ها می شود و تنها ۴۰ درصد درآمد کل فعالیت های بنیاد مستضعفان به خزانه بنیاد برای اجرای طرح های راهبردی اختصاص یافته است و البته منابع تامین بودجه توسعه بنیاد مستضعفان نیز تغییر کرده و علاوه بر منابع داخلی و تسهیلات بانکی، منابع حاصل از فروش دارایی های مازاد، فاینانس و مشارکت را نیز شامل می شود که به همت کارکنان بنیاد تامین منابع برای طرح ملی توسعه بنیاد تقویت خواهد شد.

سعیدی کیا در انتهای سخنان خود ضمن تشکر و آرزوی سلامتی برای مهندس محمد فروزنده ریاست سابق بنیاد ابراز امیدواری کرد انشا ا.. سال آینده همه به عنوان مدیر جهادی و یا کارمند تلاشگر حداکثر توان خود را برای تحقق ماموریت ها و رسالت های بنیاد به کار گیرند.

گفتنی است دراین مراسم پس از تشریح آیین نامه جشنواره مدیریت جهادی بنیاد از سوی رحمت الله صادقیان معاون امور هماهنگی، مجامع و مالکیت سهام به نمایندگی از داوران جشنواره و سخنرانی مهندس سید محمد اتابک مدیر عامل شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس به نمایندگی از مدیران منتخب جهادی اولین جشنواره ، ۲۳ مدیر منتخب جهادی و ۲۶ کارمند تلاشگر منتخب از سوی هیات داوران اولین جشنواره مدیران جهادی بنیاد مستضعفان مورد تقدیر قرار گرفتند.

روح الله قهرمانی چابک استاندار سابق گیلان به عنوان مدیر ملی طرح منطقه نمونه اقتصاد مقاومتی قلعه گنج به دلیل بیشترین ویژگی منطبق با شاخصه های مطرح شده در ارتباط با کار جهادی به عنوان مدیر جهادی برگزیده بنیاد علوی انتخاب شد.

ghahremaniuntitled

اسامی مدیران جهادی بنیاد از طریق فایل پی دی اف زیر قابل ملاحظه است:

فایل pdf مشخصات مدیران جهادی و کارمندان تلاشگر اولین جشنواره مدییت جهادی بنیاد مستضعفان

Share