شرکت های بازاریابی شبکه ای ملزم به رعایت موضوع ۸۷ قانون نظام صنفی هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: متقاضیان پروانه کسب شرکت های بازاریابی شبکه ای ملزم به رعایت آیین نامه صدور پروانه کسب و کارهای اینترنتی موضوع ۸۷ قانون نظام صنفی می باشند.  سرهنگ «ایرج محمدخانی» رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: پروانه کسب شرکت های […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: متقاضیان پروانه کسب شرکت های بازاریابی شبکه ای ملزم به رعایت آیین نامه صدور پروانه کسب و کارهای اینترنتی موضوع ۸۷ قانون نظام صنفی می باشند.
mohamadkhani_2015-09-30_15-47-46 سرهنگ «ایرج محمدخانی» رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: پروانه کسب شرکت های بازاریابی شبکه ای طبق آیین نامه صدور پروانه کسب و کار های اینترنتی موضوع ۸۷ قانون نظام صنفی و شرایطی که در آن آورده شده از سوی مرکز اصناف و بازرگانان ایران و مرکز توسعه تجارت الکترونیک اعطاء و صلاحیت مسئول شعبه که فردی غیر از بازاریاب است، توسط نیروی انتظامی تایید می شود.
رییس پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان گیلان تصریح کرد: عدم اجبار خرید، سرمایه گذاری و یا دریافت هرگونه وجه از بازاریاب برای ورود به شبکه بازاریابی و عدم جذب افراد کمتر از ۱۸ سال از موارد آیین نامه مذکور می باشد که متقاضیان پروانه کسب را ملزم به رعایت آن در بازاریابی شبکه ای کرده است.
سرهنگ محمدخانی با بیان اینکه برای نظارت بر فروشگاه های مجازی و شرکت های بازاریابی از حیث قانون نظام صنفی، کمیته ای تشکیل می شود که نیروی انتظامی نیز از اعضای کمیته مذکور است تاکید کرد: با اجرای این آیین نامه، شهروندان می توانند با اطمینان بیشتر از فروشگاه های مجازی که پروانه کسب دارند، خرید انجام دهند و در صورتی که شکایتی از کسب و کارهای اینترنتی دارای پروانه کسب داشته باشند به راحتی قابل پیگیری است.
این مقام آگاه و در خاتمه از شهروندان خواست:در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام رسان های موبایلی مراتب را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir یا ایمیل این پلیس به نشانی Gfata@police.ir گزارش نمایند .

Share