اهل باج دادن نیستم و اگر آقایان بگذارند انزلی را بهشت می کنم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا شهردار انزلی با بیان اینکه آخرت خود را به دنیا نمی فروشم و به مردم خیانت نمی کنم، خاطرنشان کرد: به جای اینکه دست همدیگر را بگیریم پای هم را می گیریم، من می خواهم خیلی شفاف به همه جریانهای سیاسی بگویم که اهل باج دادن نیستم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا عصر امروز (یکشنبه) جلسه علنی شورای شهر بندرانزلی با موضوع طرح سوال از شهردار در اجرای ماده ۷۳ قانون وظایف شوراها برگزار شد که در این جلسه امیر احمدی فر سوالاتی را جهت پاسخگویی شهردار بندرانزلی مطرح کرد.

IMG_0017 شهردار بندرانزلی در حاشیه پاسخگویی به سوالات مطرح شده گفت: واقعا نا امید کننده است که به جای تقدیر و تشکر از تلاش های مجموعه زحمتکش شهرداری من باید پاسخگوی اینگونه سوالات باشم.

 پور شعبان با اشاره به اینکه عقب افتادگی انزلی به دلیل کارشکنی های سیاسی است، افزود: آیا این حق جوان انزلی چی است که بیکار باشد؟ بسیاری از کوچه های انزلی هنوز خاکی است و فاضلاب در آن جریان دارد، آیا این حق مردم انزلی است که در این شرایط زندگی کنند؟ وقتی در شهر هر کس به طبل خودش می زند هیچ موفقیتی حاصل نمی شود.

 شهردار انزلی با بیان اینکه آخرت خود را به دنیا نمی فروشم و به مردم خیانت نمی کنم، خاطرنشان کرد:  به جای اینکه دست همدیگر را بگیریم پای هم را می گیریم، من می خواهم خیلی شفاف به همه جریانهای سیاسی بگویم که اهل باج دادن نیستم و ثابت می کنم همه کارهایم طبق مصوبات شورا و یا قانون بوده است و مطمئن باشید اگر احساس کنم نمی توانم به مردم کمک کنم خودم خواهم رفت.

 پور شعبان با اشاره به اینکه بعضی از سوالات توهین به شعور من و اعضای شورا است، افزود: سوالی را از من پرسیده اند که خودشان زیر آن را امضا کرده اند و در جلسه شورا به تصویب رسیده است، این سوالات برای من بی اهمیت است، من به مسائل کلان شهر فکر می کنم، من به بیکار بودن جوانان شهر فکر می کنم، من در حال مذاکره با سرمایه گذاری هستم که در جزیره طالقانی برای ۲۰۰۰ نفر اشتغال ایجاد می کند و اینها دغدغه های اصلی من هستند.

 شهردار در پایان با بیان اینکه اگر آقایان بگذارند من انزلی را بهشت می کنم، اظهار کرد: در شهرداری نیروهای خوبی داریم و اگر تلفنهای بعضی از آقایان و سفارش کردن های آنها اجازه دهد ما انزلی را بهشت می کنیم، من بدون هیچ ترسی گفته ام بیایند و حسابهای سال ۹۳ را حسابرسی کنند، وقتی من به شهرداری آمدم سه میلیارد و پانصد میلیون تومان بدهکاری داشتیم و در این مدت زمان کوتاه دو میلیارد از این بدهی را پرداخت کرده ام، ما همه این کارها و آبادنی شهر را در این وضعیت بد اقتصادی در کشور انجام داده ایم و نمی دانم چرا باید پاسخگوی خلافی که نکرده ایم باشیم.

به گزارش انزلی کلاب شهردار بندرانزلی در این جلسه علاوه بر مطالب ذکر شده به سوالات مطرح شده نیز پاسخ داد که به زودی در مطلبی جداگانه سوالات مطرح شده و پاسخ شهردار را منتشر خواهیم نمود./انزلی کلاب

Share