انتقاد ناطق نوری از «سکوت مصلحت آمیز در برابر فسادهای گذشته»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رییس بازرسی دفتر مقام معظم رهبری، نسبت به آنچه «سکوت مصلحت آمیز در برابر فسادهای گذشته» خواند ، انتقاد کرد. به نقل از انتخاب، وی در سخنرانی خود در شب بیست و یکم رمضان در مرقد امام (ره) گفت: وقتی بنده ناطق نوری رییسم، وزیرم و خلاف می کنم […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رییس بازرسی دفتر مقام معظم رهبری، نسبت به آنچه «سکوت مصلحت آمیز در برابر فسادهای گذشته» خواند ، انتقاد کرد.

nateghبه نقل از انتخاب، وی در سخنرانی خود در شب بیست و یکم رمضان در مرقد امام (ره) گفت: وقتی بنده ناطق نوری رییسم، وزیرم و خلاف می کنم و بیت المال را بدون حساب و کتاب به بقیه میبخشم، بعد بگویند فعلا مصلحت نیست محاکمه شود چون در راس است و وقتی که رفتم بگویند مُرده و مرده را که لگد نمیزنند پس کی باید به حساب بیت المال مردم برسیم؟

وی با بیان نمونه هایی از برخورد امام علی علیه السلام با دزدان بیت المال که «حتی اگر مهریه زنانشان هم کرده باشند باز پس میگیرد»، گفت: اگر حکومت علوی اینست ما چه می کنیم؟

ناطق نوری با بیان اینکه در حکومت علی (ع)، چیزی به نام «رودربایستی» وجود نداشت، گفت مردم می شنوند فلانی میلیاردها اختلاس کرده فلانی میلیاردها برده و بعد هم از محاکمه خبری نمی شود و مردم در ابهام می مانند.

وی با اشاره به برخی فسادها در تامین اجتماعی و برخی ارگان های دولتی گفت هرکدام از ماها را که درباره ما چیزی می گویند بررسی کنید که معلوم شود کدام راست است کدام دروغ؟

وی همچنین نسبت به انعکاس با تاخیر سخنان در تلویزیون انتقاد کرد و گفت: ما وقتی به خانه می رسیم، هنوز صحبت های ما در حال پخش شدن است.

Share