گزارش تصویری نماز عید سعید قربان در مصلی شهر رشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا :  نماز عید سعید قربان در اکثر مساجد و اماکن متبرکه استان گیلان صبح امروز(چهارشنبه) با حضور مومنان و نمازگزاران این استان برگزار شد. حجت‌الاسلام غلامرضا شفیعی‌زاده امروز در خطبه‌های نماز عید قربان مصلی شهر رشت با اشاره به مطرح شدن موضوع نرمش قهرمانانه از طرف مقام معظم رهبری اظهار […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا :  نماز عید سعید قربان در اکثر مساجد و اماکن متبرکه استان گیلان صبح امروز(چهارشنبه) با حضور مومنان و نمازگزاران این استان برگزار شد.

حجت‌الاسلام غلامرضا شفیعی‌زاده امروز در خطبه‌های نماز عید قربان مصلی شهر رشت با اشاره به مطرح شدن موضوع نرمش قهرمانانه از طرف مقام معظم رهبری اظهار کرد: نرمش قهرمانانه اتمام حجت برای افرادی است که به دنبال رابطه با آمریکا هستند.

امام جمعه موقت رشت با بیان اینکه نهضت‌های آزادی‌بخش و دوستان خارجی جمهوری اسلامی ایران باید نسبت به موضوع نرمش قهرمانانه توجیه شوند، اظهار کرد: نرمش قهرمانانه نشان دهنده کرنش و تسلیم آمریکا در مقابل ملت ایران است.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران هرگز از اصول خود کوتاه نیامده و آمریکا پس از ۳۵ سال حاضر به مذاکره با نظام اسلامی شده است./۸دی نیوز

 

Share