نماینده‌ای که نماد وفاداری به همسر شد + عکس

به گزارش دیارمیرزا : نماینده دو دوره قبلی ایلام در مجلس شورای اسلامی از جمله سیاستمدارانی است که “مرگ” نیز نتوانسته بین او و همسرش جدایی بیندازد. این عشق بعد از فوت همسر، حتی بیش از پیش نمایان شده و داریوش قنبری، مخصوصا در شهر ایلام تبدیل به نماد وفاداری شده است. قنبری در حالی که […]

به گزارش دیارمیرزا : نماینده دو دوره قبلی ایلام در مجلس شورای اسلامی از جمله سیاستمدارانی است که “مرگ” نیز نتوانسته بین او و همسرش جدایی بیندازد. این عشق بعد از فوت همسر، حتی بیش از پیش نمایان شده و داریوش قنبری، مخصوصا در شهر ایلام تبدیل به نماد وفاداری شده است.

قنبری در حالی که همچنان بعد از فوت همسرش تنهاست، در کنار آرامگاه همسرش، برای خود نیز قبری را تدارک دیده است تا اگر روزگاری عزم سفر به دیار آخرت داشت، در کنار همسرش آرام یابد.

قنبری سنگ قبر خود را نیز آماده کرده و روی آرامگاه همسرش، عکسی از وی به همراه نوشته‌ای عاشقانه، نقش بسته است: «حتی مرگ نیز ما را از هم جدا نخواهد کرد.»
 به گزارش ایسنا به نقل از جام‌، میترا نادی نصاری، همسر قنبری در شهر ایلام به خاک سپرده شده است. وی روز پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ بر اثر عوارض ناشی از بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت.
Share