پیام سیدحسن نصرالله به مقام معظم رهبری درباره اعتراض‌ها در ایران

دبیرکل حزب الله لبنان در پیامی به مقام معظم رهبری با اشاره به اعتراضات اخیر ایران، تاکید کرد که حزب‌الله در مقابله با تمام توطئه‌های داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی از جمهوری اسلامی ایران حمایت خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از روزنامه السیاسه، سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در پیامی به مقام معظم رهبری اعلام کرد: ما مطمئن هستیم که این تحرکات انقلاب اسلامی و نظام ایران را که بر پایه اصول اسلام اصیل و ولایت فقیه است، نخواهد لرزاند.

در این پیام آمده است: همان‌گونه که جمهوری اسلامی ایران در کنار حزب‌الله ایستاد و همچنان ایستاده است و از آن حمایت مادی و معنوی بی‌حد و مرزی می‌کند، حزب‌الله نیز با تمام توان انسانی و کارشناسانه از انقلاب اسلامی ایران حمایت خواهد کرد.

دبیرکل حزب‌الله تاکید کرد: من به شخصه و حتی کوچک‌ترین عضو حزب‌الله آماده فداکاری و حمایت از نظام ایران، انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری هستیم.

سیدحسن نصرالله افزود: ما همه سربازان لشگر ولایت فقیه هستیم و همان‌گونه که در سوریه پیروز شدیم اکنون نیز می‌دانیم که چگونه در کنار هم بایستیم و بر تمام مزدوران که بر علیه انقلاب اسلامی در خدمت فرماندهان‌شان در غرب فعالیت می‌کنند، پیروز شویم.

Share