واکنش دو مقام مسئول به شایعه سقوط شهاب سنگ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به دنبال اعلام اخبار ضد ونقیض در خصوص سقوط شهاب سنگ مدیران کل بحران دو استان قزوین و همدان اعلام کردند که گزارشی در این خصوص به دست‌شان نرسیده است.  آهنی مدیرکل بحران استان قزوین در گفت‌وگو با ایسنا ، در این باره گفت: هیچ خبری مبنی بر سقوط […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به دنبال اعلام اخبار ضد ونقیض در خصوص سقوط شهاب سنگ مدیران کل بحران دو استان قزوین و همدان اعلام کردند که گزارشی در این خصوص به دست‌شان نرسیده است.

shahabindex آهنی مدیرکل بحران استان قزوین در گفت‌وگو با ایسنا ، در این باره گفت: هیچ خبری مبنی بر سقوط شهاب سنگ به دست ما نرسیده است.

 وی درباره اینکه آیا فرمانداران و بخشداران، نیروهای ارزیاب را در مناطقی که گفته می‌شود شهاب سنگ در آن سقوط کرده اعزام کرده‌اند یا خیر، گفت: گزارش‌هایی که به دست ما می‌رسد براساس مشاهدات این تیم‌هاست و همان‌طور که گفتم هیچ گزارشی در این خصوص به دست مدیریت بحران استان قزوین نرسیده است.

 طالبی مدیرکل بحران استان همدان نیز در این باره به خبرنگار ایسنا گفت: هیچ منبع موثقی چنین پدیده‌ای را به ما گزارش نداده و هیچ خبری نیز در خصوص سقوط شهاب سنگ در استان همدان نداشته‌ایم.

 مدیرکل بحران استان همدان در عین حال گفت: البته در خصوص بارش شهاب سنگ مواردی مطرح شده اما این موضوع جنبه امنیتی داشته و مربوط به پدافند غیرعامل است. در خصوص اینکه شهاب سنگ به زمین سقوط کرده و حادثه‌ای را رقم زده باشد نیز گزارشی به دست مدیریت بحران نرسیده است.

Share