آذرگون:استعفای رسمی بهشتی اعلام نشده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا محمود آذرگون درباره ادعای استعفای داریوش بهشتی مالک این باشگاه اظهار کرد: هیچ مطلبی مبنی بر استعفای بهشتی به ما اعلام نشده است. وی با بیان اینکه طبق قرارداد سه‌شنبه مهلت پرداخت تعهدات بهشتی به بازیکنان ملوان است، ادامه داد: طبق قرارداد فردا بهشتی باید ۴ میلیارد تومان پرداخت […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا محمود آذرگون درباره ادعای استعفای داریوش بهشتی مالک این باشگاه اظهار کرد: هیچ مطلبی مبنی بر استعفای بهشتی به ما اعلام نشده است.

۱۳۹۴۰۳۲۳۰۰۰۳۶۸_PhotoAوی با بیان اینکه طبق قرارداد سه‌شنبه مهلت پرداخت تعهدات بهشتی به بازیکنان ملوان است، ادامه داد: طبق قرارداد فردا بهشتی باید ۴ میلیارد تومان پرداخت کند که ۲۵ درصد مربوط به بدهی سابق و ۲۰ درصد از قراردادهای اعضای کادر فنی و بازیکنان است.

سخنگوی هیئت‌مدیره ملوان انزلی درباره احتمال برکناری داریوش بهشتی تصریح کرد: دنیامالی عنوان کرده در صورتی که بهشتی به تعهدات خود عمل نکند احتمال برکناری وی وجود دارد.

وی گفت: احمد دنیامالی چند گزینه برای مالکیت باشگاه را در نظر دارد و در صورت استعفای رسمی بهشتی با گزینه‌های مورد نظر وارد مذاکره می‌شود.

آذرگون با اشاره به وضعیت کادر فنی و قلعه‌نویی در ملوان خاطرنشان کرد: در صورت هرگونه تغییرات در مالکیت باشگاه ملوان، کادر فنی و قلعه‌نویی پابرجا هستند.

گفتنی است بهشتی طی سخنانی با انتقاد از نوع برخوردهایی که با وی شده بود، انصراف خود از تیم‌داری را اعلام کرده بود که واکنش‌هایی را در بر داشت.

/فارس

Share