استیضاح نعمت زاده قطعا در سال ۹۴ انجام خواهد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مهرداد لاهوتی از احتمال ۹۹ درصدی استیضاح نعمت زاده در سال ۹۴ خبر داد و گفت: استیضاح قطعا انجام خواهد شد و نمایندگان نیز پای کار آمده اند تا این استیضاح صورت گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مهرداد بائوج لاهوتی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص آخرین وضعیت استیضاح وزیر صنعت می گوید: در حال حاضر در مجلس استیضاح چند تن از وزرا مطرح است اما پرونده استیضاح نعمت زاده از همه جدی تر است و بعد از تعطیلات نوروز، روند رسیدگی به استیضاح وی پیگیری می شود.

lahooti_8733 (5) به نقل از دانا, این نماینده مجلس شورای اسلامی از احتمال ۹۹ درصدی استیضاح نعمت زاده در سال ۹۴ خبر داد و گفت: استیضاح قطعا انجام خواهد شد و نمایندگان نیز پای کار آمده اند تا این استیضاح صورت گیرد.

 لاهوتی در بخش پایانی اظهارات خود در خصوص هزینه های احتمالی استیضاح نعمت زاده برای مجلس، اظهار داشت: هزینه چه معنایی می دهد وقتی ما به یک وزیر اعتماد کردیم اما عملکرد آن وزارتخانه به گونه ای بوده که موجب شد برای نمایندگان دغدغه ایجاد شود. نمایندگان نیز احساس کرده اند که باید اعتماد خود را پس گرفته و سکان‌داری وزارت صنعت را به فرد دیگری واگذار کنند.
ایرج ندیمی، محمد مهدی رهبری املشی،غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی،محمدحسین قربانی ،حسن تامینی،جبار کوچکی نژاد،مهرداد لاهوتی،ناصر عاشوری،حمیدرضا خصوصی،حسن خسته بند،محمود شکری،صفر نعیمی رز،عطالله حکیمی،

Share