نمایشگاه بهاره گیلان تا ۲۸ اسفند تمدید شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان به استقبال شهروندان از نمایشگاه‌های بهاره در این استان اشاره کرد و گفت: نمایشگاه بهاره گیلان تا ۲۸ اسفندماه جاری تمدید شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گیلان در رشت با اشاره به برپایی نمایشگاه بهاره از ۱۹ اسفندماه جاری در گیلان اظهار کرد: چهار نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره با مساحت هفت هزار متر مربع در قالب ۷۷۰ غرفه در استان دایر است.

وی به فعالیت نمایشگاه‌های بهاره در شهرهای بندر انزلی، تالش، آستارا و رشت اشاره کرد و افزود: نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در رشت در فضایی به مساحت چهار هزار متر مربع با ۳۴۰ غرفه دایر است و مواد غذایی و پروتئینی، کیف و کفش، لباس، آجیل، صنایع دستی، گل و گیاه و مواد شوینده به شهروندان عرضه می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از استقبال شهروندان از نمایشگاه‌های بهاره در این استان خبر داد و بیان کرد: نمایشگاه بهاره گیلان تا ساعت ۱۰ شب ۲۸ اسفندماه جاری تمدید شده است.

منتظری با بیان اینکه شهروندان می‌توانند با خرید از نمایشگاه‌های بهاره از تخفیف پنج تا ۲۰ درصدی برخوردار شوند، تصریح کرد: دستگاه‌های نظارتی تعزیرات حکومتی، سازمان صنعت، معدن و تجارت، سازمان حمایت و بازرسی اصناف بر فعالیت نمایشگاه‌ها و فروش‌های فوق‌العاده کنترل و نظارت می‌کنند.

Share