جزئیات دستگیری سارقان خودرو حمل پول بانک پاسارگاد در لاهیجان با تیراندازی پلیس

سارقان بانک پاسارگاد تهران که دو مرد و یک زن می باشند در لاهیجان با تیراندازی پلیس حین فرار دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مأموران پلیس موفق شدند با انجام عملیاتی، سارقان خودروی حمل پول بانک پاسارگاد را شناسایی و دستگیر کنند.

سارقان بانک پاسارگاد تهران که دو مرد و یک زن می باشند در لاهیجان با تیراندازی پلیس حین فرار دستگیر شدند.

یکی از سه سارق یک زن ۲۲ ساله است در تیراندازی پلیس زخمی شده و در بیمارستان بستری می باشد.

 سرهنگ “فرهاد فلاح کریمی” با اعلام این خبر، افزود: در پی دریافت گزارش مبنی براینکه سارقان مسلح خودروی حمل پول بانک پاسارگاد تهران به شهرستان لاهیجان گریخته اند، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان آگاهی استان وماموران انتظامی انتظامی شهرستان لاهیجان این شهرستان قرار گرفت. ۹
رئیس پلیس آگاهی استان گیلان با تصریح براینکه کارآگاهان آگاهی وماموران انتظامی با اقدامات پلیسی متوجه اجاره ویلا از سوی سارقان در یکی از مناطق این شهرستان شدند،افزود: کارآگاهان آگاهی و ماموران انتظامی پس از رسیدن به محل اختفا سارقان با فرار آن ها مواجه شدند که پس از عملیات تعقیب و گریز و تیر اندازی خودرو سارقان را متوقف کرده و آن ها را دستگیر کردند.
وی با اشاره به اینکه یکی از متهمان که زن ۲۲ ساله بود در هنگام درگیری زخمی شده و به بیمارستان منتقل شد، خاطرنشان کرد: دو تن از متهم های ۲۱ ساله و ۲۳ ساله دیگر نیز دستگیر شدند.
این مقام انتظامی با یادآوری اینکه سارقان پس از دستگیری به جرم خود اعتراف کردند، یادآور. شد:در بازرسی از مخفیگاه این سارقان ۴۸۰ میلیون از پول های مسروقه کشف و ضبط شد.

گفتنی است روز پنجم اسفند امسال وقوع سرقت از خودرو حمل پول بانک پاسارگاد تهران به ماموران پلیس اعلام شد.

باحضور تیم های پلیس آگاهی درمحل سرقت دراتوبان حقانی مشخص شد سرنشینان دو خودرو پراید که مسلح به اسلحه کلاشینکف بودند پس از سد کردن راه خودرو حمل پول و پیاده کردن سرنشینان آن خودرو را به همراه ۹۰۰ میلیون تومان وجه نقد به سرقت برده اند.

Share