بازداشت بدهکار ۱۰۰۰ میلیاردی موسسه میزان!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از انتخاب ,یکی از بزرگترین بدهکاران موسسه منحله میزان در شب تاسوعا بازداشت شد.  م.ج.ف که دارای معوقه بانکی ۱۰۰۰ میلیارد ریالی به موسسه منحله میزان از سالیان گذشته است و اقدامات متعدد قضایی در چند سال گذشته علیه او در دست اجرا قرار گرفته ، شب […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از انتخاب ,یکی از بزرگترین بدهکاران موسسه منحله میزان در شب تاسوعا بازداشت شد.

 م.ج.ف که دارای معوقه بانکی ۱۰۰۰ میلیارد ریالی به موسسه منحله میزان از سالیان گذشته است و اقدامات متعدد قضایی در چند سال گذشته علیه او در دست اجرا قرار گرفته ، شب گذشته بازداشت شد.

میرزایی مسئول امور حقوقی موسسه میزان در گفت و گو با «انتخاب» خبر مذکور را تایید کرد.

این بدهکار بزرگ با پوشش امور خیریه و سوء استفاده از مجالس سیدالشهدا در شهرهای مختلف بخصوص در شهر اصفهان (مثل وقف یکی از حسینه های مطرح اصفهان) در پی کسب وجهه بود و با رانت حاصله موفق به کسب تسهیلات کلان و تاخیر چندین ساله شده است .

با این حال به نظر می رسد این فرد به دلیل قداست و اهمیت مجالس سید الشهدا او با عنایت معصطومین (ص) ، ساعت ۱۱ شب قبل از تاسوعای حسینی و در پایان مراسمی که پیش از دهها هزار نفر در حسینیه اصفهان برپا کرده بود، دستگیر شده است.

شنیده ها حاکی از آن است که تلاش زیادی از سوی این فرد برای تحت فشار قرار دادن مسئولان کشور و حتی مدیران موسسه «میزان» جهت آزادی و مهلت گرفتن مجدد، شروع شده است.

قابل ذکر است، این فرد بزرگترین بدهکار موسسه منحله میزان بعد از پدیده است.

این درحالیست که پیشتر برخی اخبار در مورد واگذاری فوری «پدیده شاندیز» در رسانه ها منتشر شده بود که به نظر می رسد ، بازداشت این فرد نیز در راستای پرداخت فوری مطالبات مردم باشد.
tel final1

Share