تحویل ۲ مدرسه به آموزش و پرروش رضوانشهر در دهه فجر

در دهه فجر امسال ۲ مدرسه شامل ۱۱ کلاس درس با زیر بنای ۹۶۷ متر مربع تحویل آموزش و پرورش شهرستان خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محمود قاسمی ظهر روز دوشنبه بیست و نهم دی ماه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رضوانشهر ضمن تبریک هفته شورای آموزش و پرورش اظهار کرد: آموزش و پرورش اصلی ترین بخش کشور در زمینه تربیت نیروی انسای آینده و تقویت زیرساخت های کشور است.

وی تصریح کرد: شورای آموزش و پرورش یکی از ارکان اصلی و تاثیر گذار در روند آموزشی است که موجب پیشرفت های علمی و تربیتی دانش آموزان و همچنین در جلوگیری از آسیب های اجتماعی در جامعه موثر است.

محمود قاسمی با اشاره به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش ماموریت دارد با تاکید بر شایستگی های پایه، زمینه دستیابی دانش آموزان در ۱۲ سال تحصیلی به مراتبی از حیات طیبه در ابعاد فردی، خانوادگی و جهانی را به صورت نظام مند، همگانی و عادلانه فراهم سازد.

وی با بیان این مطلب که پایه و اساس یک نیروی انسانی از آموزش و پرورش صورت می گیرد اضافه کرد: تربیت انسانی موحد، مؤمن و متعهد به مسئولیت ها ،حقیقت جو و عاقل، عدالت خواه وصلح جو و قانون مدار از دیگر وظایف اموزش و پرورش است.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به اینکه شورای آموزش و پرورش تجلی نقش آفرینی مشترک مسئولان و مردم است، گفت: بهره گیری از خرد جمعی و مشارکت خیران و استفاده از ظرفیت های برون سازمانی و درون سازمانی برای توسعه و تجهیز مدارس مناطق مختلف این شهرستان ضروری است.

قاسمی گفت: بسیاری از مدارس شهرستان قدیم ساخت هستند که نیاز به مرمت و بازسازی دارند، انت