پیام خداحافظی مدیرکل سابق حفاظت محیط زیست گیلان

قربانعلی محمدپور، مدیرکل سابق حفاظت محیط زیست استان گیلان در پیامی از دست اندرکاران حوزه رسانه و خبرنگاران تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، قربانعلی محمدپور در پیامی از دست اندرکاران حوزه رسانه و خبرنگاران تقدیر کرد.

متن پیام به شرح زیر است.

بسمه تعالی

اصحاب محترم رسانه و خبرنگاران گرامی

با سلام و احترام

فرهنگ دینی و ملی ما احترام به عناصر طبیعت و محیط زیست را همواره مورد تکریم قرار داده است و در این میان نقش بی‌بدیل رسانه‌ها در گسترش فرهنگ زیست محیطی و حفظ آن توسط نسل‌های امروز و فردا انکار ناپذیر است.

بدینوسیله مراتب سپاس خود را در دوران خدمت ۵۵ ماهه، از همکاری و زحمات صادقانه همه خبرگزاری‌ها، رسانه های مکتوب و مجازی و همچنین صداوسیمای مرکز گیلان بخاطر اطلاع رسانی، درج و انتشار اخبار حفاظت محیط زیست گیلان و همچنین اشاعه فرهنگ زیست محیطی و انذارهای به موقع به مسئولان امر اعلام می‌دارم.

بدون شک بخشی از دستاوردهای زیست محیطی استان گیلان در طول این چند سال، مدیون تلاش و مساعی خبرنگاران و اصحاب رسانه بوده است. ضمن پوزش و طلب حلالیت از همه این عزیزان بدلیل کوتاهی‌های احتمالی از سوی اینجانب، انتظار دارم مانند سالهای اخیر، همکاری خود را با این اداره‌کل و مدیریت جدید تداوم بخشیده و همچنان اندیشیدن درباره نشانه‌ها و نعمات الهی و انتقال مفاهیم زیست محیطی را در اذهان عمومی جاری نمائید.

برای یکایک شما سروران گرانقدر آرزوی سلامتی دارم  و امیدوارم در راه اعتلای فرهنگ میهن اسلامی عزیزمان بیش از پیش موفق و موید باشید.

و من الله التوفیق

قربانعلی محمدپور

Share