استقبال شهروندان از نخستین جشنواره اقوام در لاهیجان

شهردار لاهیجان گفت: نخستین جشنواره اقوام استان گیلان با استقبال شهروندان در لاهیجان برگزار شد.مسعود کاظمی در گفت و گویی افزود: این جشنواره با مشارکت شورای اسلامی شهر، شهرداری لاهیجان و هیات ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی استان گیلان در پارک جنگلی میرصفا لاهیجان با حضور بیش از سه هزار نفر برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا شهردار لاهیجان گفت: نخستین جشنواره اقوام استان گیلان با استقبال شهروندان در لاهیجان برگزار شد.

مسعود کاظمی در گفت و گویی افزود: این جشنواره با مشارکت شورای اسلامی شهر، شهرداری لاهیجان و هیات ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی استان گیلان در پارک جنگلی میرصفا لاهیجان با حضور بیش از سه هزار نفر برگزارشد.

وی اضافه کرد: در این جشنواره با حضور هیات های ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی ۱۰ شهرستان استان بازی های بومی محلی، غرفه های غذا و نان محلی، صنایع دستی، مسابقات نمادین کشتی گیله مردی، نمایش های آیینی، موسیقی محلی و لافند بازی در فضای زیبا و دلپذیر پارک جنگلی میرصفای لاهیجان اجرا شد.

کاظمی گفت: استقبال شهروندان از این جشنواره تیم مدیریت شهری را بر آن داشت تا با برگزاری جشنواره های مختلف برای شادابی و نشاط مردم برنامه ریزی کند.

وی اضافه کرد: اجرای جشنواره های مختلف در طول سال در لاهیجان باعث شد این شهر به عنوان شهر جشنواره ها در سطح استان و کشور شناخته شود.

شهردار لاهیجان در پایان از حمایت ها و پشتیبانی فرماندار و اعضای شورای تأمین و شورای اسلامی شهر و تلاش های کارکنان شهرداری قدردانی کرد.

Share