آسمان گیلان در دو روز پیش رو، نیمه ابری همراه با بارش پراکنده باران است

به گزارش پاگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان استان در دو روز پیش رو ، نیمه ابری تا ابری، همراه با بارش پراکنده باران است.

به گزارش پاگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان استان در دو روز پیش رو ، نیمه ابری تا ابری، همراه با بارش پراکنده باران است.HAVA00091_PhotoA

مازیار غلامی روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت توده هوای کم و بیش ناپایدار در منطقه است و بر این اساس، طی ۴۸ ساعت آینده بویژه در مناطق جلگه ای، گاهی افزایش ابر و مه آلود بودن هوا، وزش ملایم باد و بارش پراکنده باران مورد انتظار است.
وی ادامه داد: بتدریج بعدازظهر پنجشنبه با تقویت سامانه ناپایدار در سواحل جنوبی خزر، روند کاهش دما، بارندگی و وزش باد (بعضی نقاط شدید) و بارش برف (بویژه در ارتفاعات و دامنه ها) تا اوایل هفته آینده پیش بینی می شود.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان، آسمان امروز استان را نیمه ابری تا ابری و مه آلود، بارش پراکنده باران، گاهی کاهش ابر عنوان و برای فردا (چهارشنبه) نیز آسمان استان را نیمه ابری تا ابری و مه آلود، بعضی نقاط بارندگی پیش بینی کرد.
وی بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته را با ۲۴ درجه سلسیوس مربوط به رودبار و کمینه دما را با هفت درجه مربوط به ماسوله عنوان کرد.
غلامی گفت: بیشینه و کمینه دمای شهر رشت نیز در شبانه روز گذشته به ترتیب ۱۸ و ۱۴ درجه سلسیوس ثبت شده است.

Share