به دیوارکشی اطراف مجلس اعتراض دارم/مردم در دستگاه قضایی سرگردانند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ، نماینده مردم رشت گفت:دستگاه قضا محل تظلم خواهی است، مردم باید چنین احساسی داشته باشند، مردم در دستگاه قضایی سرگردان هستند تکریم ارباب رجوع دیده نمی‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،غلامعلی جعفرزاده ایمن‌ابادی در نشست علنی امروز (۱ اردیبهشت‌ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود ضمن تبریک  ماه رجب ماه خیر و برکت افزود:‌ فرمان رهبری مبنی بر سال همدلی و همزبانی را به گوش جان شنیدیم و بدون شک آن را سرلوحه همه کارهایمان در سال جاری قرار خواهیم داد.jafarzadeh2-300x180

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از رئیس جمهور محترم که اولین سفر استانی خودش را در سال جاری، استان گیلان انتخاب نمود عنایت تشکر را دارم، مردم غیور و ولایت مدار گیلان هم سنگ تمام گذاشتند و استقبال تاریخی از هیات دولت در رشت اتفاق افتاد، حال انتظار داریم با توجه به مشاهده عقب افتادگی استان که در زیر فرش سبز طبیعت مدفون است توسط اعضای کابینه دولت و علی الخصوص رئیس جمهور محترم این عقب افتادگی تا حدود زیادی جبران گردد؛ نرخ بالای بیکاری در شان جوانان ولایت مدار گیلان نیست

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ تاکید کرد: در روزهای گذشته شاهد ریزش بمب‌های فسفری صهیونیستی و آمریکائی توسط هواپیماهای سعودی‌های مزدور بر روی مردم بی‌دفاع و بیگناه یمن بوده‌ایم و هستیم. شمشیر صهیونیستی خائن الحرمین به خون فرزندان بیگناه مسلمان یمنی آلوده است. از جهان اسلام تقاضا دارم سکوت نکنید و جلوی این اقدام کثیف صهیونیستی را بگیرید.

وی تاکید کرد: با توجه به طولانی شدن مجازات پلیس منحرف سعودی درخواست تعطیلی سفر حج را داریم وقتی دولت صهیونیستی سعودی توان ایجاد امنیت برای حجاج را ندارد اعزام ایرانیان با عزت به کشور حجاز چه استقلال و پشتوانه موجهی دارد؟

ایمن‌آبادی یادآور شد: از سرداران دستگاه دیپلماسی خارجی تقاضا دارم با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری گذاره برگ ایرانی توافق نامه را منتشر نمایند تا پایانی باشد بر کلیه ابهامات موجود باشد.

نماینده مردم رشت در مجلس نهم، ادامه داد:‌ در هفته آینده به استقبال روز کارگر و روز معلم و روز شورا و سایر مناسبات ما خواهیم رفت و در راس‌ این ولادت حضرت امام علی (ع) و مبعث حضرت رسول اکرم (ص) است روز پدر را ابتدا به پدران آسمانی، شهدای هشت سال دفاع مقدس تبریک عرض می‌کنم.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ تصریح کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری این روزها بهانه‌ای است برای حل مشکل این اقشار، انتظار می رود وزارت خانه‌های مرتبط برای حل مشکل کارگران و معلمان لوایح مورد نیاز را به مجلس ارائه کنند تا مجلس هم این قشر مظلوم، کارگران و معلمان زحمت کش را ساماندهی کنند.

وی تاکید کرد: از وزارت کشور تقاضا می‌کنم اجازه قانونی تجمع و راهپیمایی آرام به کارگران و معلمان و سایر اصناف را بدهد در همین انقلاب سابقه این اقدامات بوده، حال چرا باید الان از بیان حرف‌های منطقی این اقشار مظلوم در چارچوب قانون خوف داشته باشیم. از سوی دیگر باید نیروهای شرکتی و پیش دبستانی‌ها در سال جاری تعیین تکلیف شود.

جعفرزاده ایمن‌آبادی یادآور شد: در همین جا  به دیوارکشی اطراف مجلس اعتراض دارم، بحمد الله حال که مجلس مذاکراتش مستقیما به گوش مردم می‌رسد لذا نباید ارتباطش با مردم قطع شود، انجام هزینه دیوارکشی غیر منطقی و غیر ضروری است و تبعات منفی شدید دارد. اصلا نفس این اقدام القای فضای ناامن در جامعه است.

نماینده مردم رشت در مجلس نهم، ادامه داد:‌ شنیده شده نطنز پدافند غیر عامل است و در رابطه با نهاد ریاست جمهوری هم اقدام مشابه در حال انجام است به عنوان نماینده مردم خواستار برچیده شدن دیوار بین خادمین ملت با مردم ولایت مدار هستم.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ تصریح کرد: حضرت آیت الله آملی لاریجانی شما شخصیت شجاع، عادل و فرهیخته ای هستید، اقدامات خوب و موثری انجام دادید اما بعضی تناقضات وجود دارد مطلع هستید ۵ تن از اطرافیان احمدی نژاد علیه دکتر توکلی نماینده تهران به ناحق طرح شکایت کردند، آقایان رحیمی، مشایی، جوان فکر، بقایی و مرتضوی که سوابق و عملکردشان بر همگان روشن است دستگاه قضا هر روز این نماینده خدوم را که در راستای انجام وظایف نمایندگی اش مطابق قانون اساسی عمل نموده به دادگاه فرا می‌خواند، گرچه هر آدم مسئله‌داری حق شکایت دارد اما آقای آملی لاریجانی معاون رئیس جمهور دولت سابق با شبکه خبر رسانه ملی تماس گرفت و به بنده با ذکر نام ۱۹ اتهام وارد کرد. اینجانب یک سال و نیم است به دستگاه قضا رفت و آمد می‌کنم اما هیچ نتیجه‌ای حاصل نشده است. واقعا برای این تناقض در عمل چه پاسخی دارید.

وی تاکید کرد: دستگاه قضا محل تظلم خواهی است، مردم باید چنین احساسی داشته باشند، مردم در دستگاه قضایی سرگردان هستند تکریم ارباب رجوع دیده نمی‌شود، تطویل رسیدگی به پرونده‌ها هنوز به قوت خود باقی است، علیرغم همکاری مجلس و تخصیص بودجه مناسب قول جدی مشاهده نمی‌شود، از دولت محترم تقاضا دارم مطالبات باقی مانده خاندان معظم شهدا را در اسرع وقت پرداخت نماید. مبادا در ماه مبارک رمضان سفره‌های رنگین افطاری از محل بیت المال پهن شود و دل خاندان معظم شهدا و ایثارگران و مردم ولایت مدار خون گردد. از هم اکنون تدابیر لازم اتخاذ گردد به جای افطاری های رنگین در فکر اعتکاف جوانان باشید این اقدام دقیقا مخالف سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی است و قطعا مجلس سکوت نخواهد کرد.

ایمن‌آبادی گفت: دولت چرا از قطع یارانه ثروتمندان پرهیز می‌کند، چرا این همه تکذیب و تایید می‌شود، تقاضا دارم یارانه ثروتمندان بلافاصله قطع شود و یارانه اقشار آسیب پذیر و تحت پوشش سازمان‌های حمایتی همچون بهزیستی، کمیته امداد و زنان بی‌سرپرست و بد سرپرست افزایش یابد./خانه ملت

ایرج ندیمی، محمد مهدی رهبری املشی،غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی،محمدحسین قربانی ،حسن تامینی،جبار کوچکی نژاد،مهرداد لاهوتی،ناصر عاشوری،حمیدرضا خصوصی،حسن خسته بند،محمود شکری،صفر نعیمی رز،عطالله حکیمی،

Share