یک اتفاق جدید;ارتباط اسکایپی شبکه ورزش با ورزشگاه انزلی

به گزارش سرویس فضای مجازی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا برای اولین بار در فوتبال ایران در بازی ملوان و استقلال شاهد استفاده از ابزارهای نوین ارتباط تصویری اینترنتی در گزارشهای فوتبالی پیش از بازی بودیم . در این ارتباط ، امین افقی رییس دپارتمان رسانه ای فوتبال گیلان و ناظر رسانه ای بازیهای لیگ برتر […]

به گزارش سرویس فضای مجازی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا برای اولین بار در فوتبال ایران در بازی ملوان و استقلال شاهد استفاده از ابزارهای نوین ارتباط تصویری اینترنتی در گزارشهای فوتبالی پیش از بازی بودیم .
ofohm2در این ارتباط ، امین افقی رییس دپارتمان رسانه ای فوتبال گیلان و ناظر رسانه ای بازیهای لیگ برتر در ورزشگاه تختی انزلی در ارتباط مستقیم با استودیو برنامه «میدان» شبکه ورزش گزارشی از اتفاقات پیش از بازی ،نحوه استقبال تماشاگران ، سیستم تیم ها و بازیکنان دو تیم ارائه نمود که این پوشش خبری جالب مورد استقبال ببینندگان و فعالان رسانه ای حوزه ورزش قرار گرفت .
پیش بینی می شود در صورت استمرار استفاده از این تکنولوژی در شبکه های تلویزیونی شاهد تحولی در گزارش های خبری پیش از بازی و پوشش خبری جذاب تری از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشیم.
امین افقی از روزنامه نگاران ورزشی با سابقه استان گیلان است که نزدیک دو دهه است در نشریات ورزشی معتبرکشور  همکاری کرده است و علاوه براین ، افقی تدریس در دانشگاه در حوزه های رسانه و فرهنگ وحضور در باشگاه ملوان در سمت‌های معاون فرهنگی و ارتباطات، دبیر هیات مدیره،مدیر رسانه‌ای و سخنگوی باشگاه را نیز در کارنامه خود دارد.

Share