مادر جلاد داعش:پسرم را در اولین ویدئوی سربریدن داعش شناختم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،مادر «جان جهادی» ملقب به جلاد داعش گفت با دیدن نخستین ویدئوی سربریدن گروگان های غربی توسط داعش، پسرش را از روی صدایش شناخته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،مادر «جان جهادی» ملقب به جلاد داعش گفت با دیدن نخستین ویدئوی سربریدن گروگان های غربی توسط داعش، پسرش را از روی صدایش شناخته است.n00078158-b

پدر و مادر «محمد اموازی» که به «جان جهادی» معروف شده است گفتند آخرین بار در سال ۲۰۱۳ با وی تماس تلفنی داشته اند.

بر این اساس، مادر اموازی در بازجویی روز گذشته به پلیس کویت گفته است که آخرین بار طی تماسی تلفنی با پسرش گفتگو کرده اند. وی همچنین از شناسایی پسرش از روی صدای وی با دیدن نخستین ویدئوی سربریدن گروگان های غربی که مربوط به کشتن «جیمز فولی» خبرنگار آمریکایی است، خبر داده است.

پلیس کویت که مدتی است خانواده و نزدیکان اموازی را تحت نظر دارد، روز گذشته از غنیه و جاسم اموازی پدر و مادر وی بازجویی به عمل آورده است. در این بازجویی پدر اموازی نیز تاکید کرده هر لحظه منتظر شنیدن خبر کشته شدن پسرش است.

روزنامه القبس چاپ کویت اخیرا اعلام کرد دستگاه امنیتی این کشور به طور شبانه روزی نزدیکان اموازی را که هویت وی اخیرا توسط رسانه های انگلیسی فاش شده، زیر نظر دارد. این روزنامه به نقل از منابع آگاه نوشت سرویس های امنیتی این کشور تمام تلاش خود را برای نظارت بر تحرکات افراد مرتبط با این تروریست به کار گرفته اند./مهر

Share