استاد دانشگاه تهران به عنوان ناظر پروژه های طرح احیای تالاب تعیین شد

استاد دانشگاه تهران به عنوان ناظر پروژه های طرح احیای تالاب تعیین شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،دکتر مجید مخدوم استاد و محقق دانشگاه تهران به عنوان ناظر پروژه های طرح احیای تالاب تعیین شد .دکتر مخدوم با حضور در استان و مذاکره باکارشناسان و مسئولان اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان ، زوایای اجرایی این طرح و راهکارههای بهینه سازی و اجرای این پروژه را عنوان نمود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،دکتر مجید مخدوم استاد و محقق دانشگاه تهران به عنوان ناظر پروژه های طرح احیای تالاب تعیین شد .
دکتر مخدوم با حضور در استان و مذاکره باکارشناسان و مسئولان اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان ، زوایای اجرایی این طرح و راهکارههای بهینه سازی و اجرای این پروژه را عنوان نمود .استاد دانشگاه  تهران به عنوان ناظر پروژه های طرح احیای تالاب تعیین شد

روابط عمومی محیط زیست گیلان اعلام کرد:طی جلسات متعددی که با حضور ایشان در اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان برگزار شد، ایشان و دانشگاه تهران نظارت عالی بر روند اجرای پروژه ها را بر عهده خواهند داشت .

پروژه احیای تالاب انزلی پروژه ای است که از محل اعتبارات استانی و ملی در جهت بهسازی شرایط اکولوژیک تالاب انزلی تلاش خواهد نمود و در این زمینه از توانمندیهای متخصصین سراسر کشور بهره خواهد برد .

Share