مسئول نظارت بر سواحل کشور منصوب شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رحمانی فضلی طی حکمی مسئولیت ساماندهی، هماهنگی و نظارت بر سواحل کشور را به قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی و فرهنگی محول نمود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،  رحمانی فضلی طی حکمی مسئولیت ساماندهی، هماهنگی و نظارت بر سواحل کشور را به قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی و فرهنگی محول نمود.

rahmani متن کامل حکم دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به مرتضی میر باقری به شرح ذیل است:
جناب آقای دکتر مرتضی میر باقری
قائم مقام محترم وزیر در امور اجتماعی و فرهنگی
به استناد بند “ب” ماده ۱۸۷ قانون برنامه پنجم توسعه و مصوبه جلسه مورخ ۲۸/۲/۹۳ هیات محترم وزیران که وزارت کشور را به عنوان متولی اصلی مدیریت و ساماندهی سواحل کشور در زمینه های فرهنگی،اجتماعی،ایمنی،امنیتی وعمرانی مشخص نموده به موجب این حکم مسئولیت ساماندهی، هماهنگی و نظارت بر سواحل کشور به جنابعالی محول می شود .
تشکیل یک ستاد فعال با حضورهمه دستگاه های ذیربط بمنظور پیشگیری از حوادث و تلفات انسانی و محافظت از امنیت جانی شناگران، تامین سلامت اجتماعی و اخلاقی، ترویج و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب، ارائه خدمات رفاهی و بهداشتی مناسب، کمک به توسعه عمرانی و جذب منابع برای احداث و افزایش طرح های سالم سازی شنا و نظارت و ارزیابی دقیق از اقدامات انجام شده، از اهم ماموریت هایی است که انتظار می رود با همکاری استانداری های ساحلی و با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی و سازمانهای مردم نهاد، معاونتهای وزارت کشور و ایجاد هماهنگی بین دستگاههای اجرایی ذیربط نسبت به حسن انجام آن تلاش و کوشش نمایید.
توفیق روز افزونتان را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای ‹‹مدظله العالی›› در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.
عبدالرضا رحمانی فضلی

پایگاه اطلاع رسانی دولت/

Share