شعار اقتصاد مقاوتی در هپی لند عملیاتی شده است|تاثیرگذاری در ارتقاء جایگاه تولیدات ایرانی

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به اتفاق هیات همراه و جمعی از مدیران منطقه آزاد انزلی از کارخانه هپی لند بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حجت‌الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی؛ نماینده اردبیل در بازدید خود از مجموعه کارخانجات هپی لند، این مجموعه را پویا و تاثیر گذار در جهش تولید برشمرد و تصریح کرد: هپی لند توانسته است با تامین مواد اولیه خود از داخل کشور و رعایت استانداردهای بین المللی در تولید پوشاک در ارتقاء جایگاه و افزایش تولیدات ایرانی تاثیر گذار باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه هنوز هم می‌توان با تکیه بر نیروی انسانی و ظرفیت‌های داخلی در رشد اقتصادی و تولید موثر بود خاطر نشان کرد: این مجموعه مثالی روشن برای تداعی این هدف است و من پس از بازدید از این کارخانه به یقین رسیدم که فرمایشات رهبری و بحث اقتصاد مقاومتی در هپی لند عملیاتی شده است.

هلدینگ هپی لند به عنوان شرکت مادر، شامل کارخانجات این مجموعه با ۶۰ شعبه در سراسر کشور، اقامتگاه بوم گردی ماه سو در بندرانزلی، مرکز تجاری ۵ طبقه هپی مارت در منطقه آزاد انزلی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی کارکنان هپی لند با عنوان هایپرلند، هتل‌های لوکس ملنیوم و مجموعه شرکت‌های معماری و دکوراسیون نوین تیرداد، در عرصه اقتصادی کشورمان حضوری فعال دارد.

 

Share