دستگیری زوج سارق با ۷ فقره سرقت سیم برق در لاهیجان

سرهنگ قاسم جانعلی‌پور، فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری زوج سارق با ۷ فقره سرقت سیم برق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری زوج سارق با ۷ فقره سرقت سیم برق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ قاسم جانعلی‌پور با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در مناطق روستایی شهرستان لاهیجان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه تحقیقات در این زمینه آغاز و پایش محسوس و نامحسوس مناطق مختلف شهرستان لاهیجان آغاز شد، افزود: ماموران پاسگاه انتظامی لیالستان حین گشت زنی به یک دستگاه خودور سواری پراید که در حاشیه جاده متوقف بود، مشکوک شدند.

وی ادامه داد: با حضور پلیس در محل مورد نظر و بررسی دقیق، یک زن و مرد را در حال سرقت سیم برق مشاهده و آنها را دستگیر کردند.

سرهنگ جانعلی‌پور با اشاره به اینکه متهمان زن و شوهر بودند، تصریح کرد: در تحقیقات پلیس متهمان به ۷ فقره سرقت سیم برق در شهرستان لاهیجان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان در پایان با اعلام اینکه متهمان ۴۳ و ۴۸ ساله به مرجع قضایی معرفی شدند از شهروندان خواست، ضمن توجه به هشدارهای انتظامی در بحث پیشگیری از سرقت، در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

Share