جزئیات جدید از تیراندازی و انفجار در لرستان

جزئیاتی تازه از تیراندازی عوامل ناشناس در خرم آباد و شهادت یک سرباز ناجا اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  به نقل از تسنیم، سرهنگ سید علی میراحمدی در رابطه با تیراندازی و انفجار در خرم آباد اظهار داشت: ساعت ۲ بامداد امروز چهارشنبه، ماموران گشت انتظامی شهرستان خرم آباد حین گشت زنی در محله “دره گرم” به دو سرنشین خودرو پراید که در کنار پمپ بنزین پارک شده بود، مشکوک شدند که آنها به محض مشاهده پلیس اقدام به تیراندازی می کنند.

وی افزود: در این درگیری، مهاجمان به تانکرخالی سوخت گازمایع که در محوطه پمپ بنزین پارک شده بود تیراندازی می کنند که به انفجار مهیب و شکسته شدن شیشه های ساختمان های مجاورمنجر می شود.

جانشین فرمانده انتظامی استان لرستان  با اشاره به تلاش برای دستگیری عاملان گفت: در این درگیری، یک نفر از سربازان دلاور و جان برکف نیروی انتظامی به درجه رفیع شهادت نائل آمد و همچنین یک افسر ناجا نیز به شدت مجروح شد که در کما به سر می برد.

اسد عبدالهی اظهار داشت: بامداد چهارشنبه ۱۷ بهمن در پی درگیری در منطقه دره گرم خرم‌آباد یک دستگاه تانکر حامل سوخت دچار حریق شد و یک مأمور نیروی انتظامی در این حادثه به شهادت رسید.

 وی بابیان اینکه برای بررسی این حادثه جلسه شورای تأمین استان تشکیل‌شده است افزود: جزئیات این حادثه پس از جلسه شورای تأمین استان در اختیار عموم مردم قرار می‌گیرد.

فرماندار خرم‌آباد عنوان کرد: به گفته شاهدان عینی، افراد ناشناس پس از تیراندازی به سمت خودرو سوخت‌رسان پارک شده در محوطه پمپ‌بنزین در اتوبان شهید چاغروند، به‌سوی عوامل انتظامی حاضر در محدوده نیز تیراندازی  کردند که سبب حریق خودرو سوخت شد.

وی بابیان اینکه حجم انفجار خودرو حامل سوخت سبب شکسته شدن شیشه ساختمان‌های مجاور شده است تصریح کرد: مهاجمان با سرقت یک دستگاه خودرو سواری متوقف‌شده درصحنه انفجار محل حادثه را ترک کردند.

Share