محفل انس با قرآن در ۱۲ مسجد شهرستان رشت برگزار می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رشت به برگزاری برنامه های فرهنگی، هنری و قرآن در ایام ماه مبارک رمضان در این شهرستان اشاره کرد و گفت: محفل انس با قرآن کریم در مسجد شهرستان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا محمد حسن پور در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: ماه مبارک رمضان فرصتی برای تهذیب نفس و تحبیب قلوب، ماه دعا و استغفار است.

وی با اشاره به برگزاری برنامه های فرهنگی، هنری و قرآنی در ماه مبارک رمضان در شهرستان رشت، افزود: مراسم افتتاحیه بیستمین دوره طرح «سی روز با قرآن کریم» روز شنبه ٢٩ اردیبهشت ماه جاری ساعت ١۶:٣٠ عصر در سالن شهید انصاری مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رشت برگزار می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رشت در ادامه به سایر برنامه های اجرای در این ماه در شهرستان اشاره کرد و گفت: قرائت سی جزء قرآن، تفسیر آیات برگزیده قرآن، مسابقه مفاهیم قرآنی، کارگاه آموزشی قرآن و نقاشی ویژه کودکان، نمایش آثار هنرهای تجسمی قرآن کریم بخشی دیگری از برنامه این اداره برای این ماه است.

حسن پور همچنین با بیان اینکه اجرای تئاتر با موضوعات قرآنی، اجرای نمایش خیابانی و اجرای جنگ رمضان برنامه های فرهنگی و هنری تدارک دیده شده برای این ماه است، تصریح کرد: محافل انس با قرآن کریم نیز در ١٢ مسجد شهرستان رشت برگزار می شود.

Share