به دست نشان حق می‌دهم | حداقل ۱۸ امتیاز ما به دلیل اشتباهات داوری از دست رفت

نصیری درباره استعفای نادر دست‌نشان از هدایت تیم ملوان بندر انزلی گفت: هنوز استعفایی به باشگاه ارائه نشده و من هم این خبر را در رسانه‌ها دیدم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مهران نصیری درباره استعفای نادر دست‌نشان از هدایت تیم ملوان بندر انزلی گفت: هنوز استعفایی به باشگاه ارائه نشده و من هم این خبر را در رسانه‌ها دیدم. در هر صورت استعفای دست‌نشان را در هیئت مدیره باشگاه مطرح خواهیم کرد. دست‌نشان قبل از این بازی به من پیامکی ارسال کرد و گفت با توجه به مشکلات مالی، قصد جدایی از باشگاه را دارد. به او حق می‌دهیم چون او هم یک انسان است و قطعا نیازهایی دارد. متأسفانه باشگاه ملوان این فصل از لحاظ مالی شرایط بسیار بدی دارد.

وی درباره گلایه‌های دست‌نشان که گفته بود مبلغی که از گلریزان باشگاه ملوان جمع شده، باید به اعضای این تیم اختصاص یابد، اظهار داشت: گله‌مندی باید بجا باشد و نباید برداشت‌های خود را بدون سند و مدرک در رسانه‌ها مطرح کنیم. در رسانه‌های محلی گفته شده حدود ۳۰۰ میلیون تومان از گلریزان به باشگاه ملوان رسیده، اما کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان جمع شده و بقیه آن چک است که مجموعاً به حدود ۲۱۰ میلیون تومان می‌رسد. هر پولی را که می‌گیریم، نباید به سرمربی و کادر فنی و تیم بزرگسالان اختصاص دهیم و باید به تعهدات قبلی خود نیز بپردازیم.

سرپرست باشگاه ملوان ادامه داد: ۱۰ روز دیگر باید بخشی از طلب زوران را پرداخت کنیم. کارمندان باشگاه و اعضای تیم‌های پایه ۹ ماه است حقوق نگرفته‌اند. مسئول زمین چمن ورزشگاه تختی که کارمند باشگاه ملوان است، سه ماه است که باید قلبش را جراحی کند و ما هشت ماه حقوق او را پرداخت نکرده‌ایم. اگر خدای نکرده اتفاقی برای او بیفتد، نمی‌دانیم چه جوابی به خانواده او بدهیم. قبل از اینکه مدیرعامل ملوان باشم، یک شهروند و انسان هستم و نمی‌توانم وجدانم را زیر پا بگذارم. قرار نیست هر پولی در هر مقطعی به باشگاه می‌رسد، به تیم بزرگسالان پرداخت کنیم. در هر حال تلاش می‌کنیم بخشی از مطالبات آنها را قبل از شب عید پرداخت کنیم.

نصیری با بیان اینکه اهل دروغ گفتن نیست، خاطرنشان کرد: همیشه صادقانه پاسخگو هستم و اگر باشگاه پول داشته باشد، می‌گویم پول داریم و اگر پول نداشته باشد، می‌گویم پولی نداریم. انگار باید در اینگونه مواقع با دروغ و ریا صحبت کنیم. متأسفانه امسال شرایط باشگاه به گونه‌ای است که همه باید صبور باشند.

 وی با بیان این جمله که «اولویت‌های باشگاه را در نظر می‌گیریم» اظهار داشت: پول سفر هفته گذشته ملوان به رفسنجان از آسمان نمی‌آید. از دوستان‌مان پول قرض می‌کنیم و باید این قرض‌ها را پس دهیم. شبانه‌روزی تلاش می‌کنیم که مشکلات باشگاه حل شود.

سرپرست باشگاه ملوان در پاسخ به این پرسش که آیا خودش با دست‌نشان صحبتی کرده یا خیر، گفت: هنوز با او صحبت نکرده‌ام. شرایط باید به حالت طبیعی خود بازگردد و با متانت بیشتری با هم صحبت کنیم.

نصیری درباره درگیری‌های هواداران ملوان با زاهدی‌فرد داور مسابقه پس از دیدار، عنوان کرد: از جزئیات این اتفاق خبری ندارم،‌ اما این حرکت را محکوم می‌کنم و این اقدام اصلاً درست نبود؛ البته صبر هوادار هم ظرفیتی دارد. متأسفانه داوری در این فصل نتایج بازی‌های ما را تعیین کرده و حداقل ۱۸ امتیاز ما به دلیل اشتباهات داوری از دست رفته است. اتفاقات روز گذشته به خاطر عصبانیت هواداران رخ داد و من خیلی ناراحت شدم. داور روند بازی را به سمتی برد که بازیکنان و مربیان دو تیم و هواداران ما عصبی شدند، اما با این وجود این رفتارها نباید تکرار شود. امیدوارم داوران هم دقت خود را بیشتر کنند تا حق کسی در میدان ضایع نشود.

Share