تشریح برنامه‌های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت به مناسبت الله فجر

حسنی برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت به مناسبت گرامیداشت ایام الله فجر را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا علیرضا حسنی رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت با تبریک دهه فجر به تشریح برنامه های این سازمان در این ایام‌پرداخت.
وی با اشاره به اینکه باید برنامه هایی گرامیداشت فجر پیروزی انقلاب به سمت ارائه خدمت به مردم سوق یابد اظهار داشت: تلاش ما در تدوین برنامه بیشتر بر این امر معطوف شد که مردم علاوه بر یادآوری روزهای خوش پیروزی؛ در اجرای برنامه ها از ارائه خدمتی بهره مند شوند‌.
وی افزود: مردم باید رفاه و تلاش مسئولان را از نزدیک لمس کنند چرا که با برنامه های شعاری نمی توان هیچ امری را در جامعه نهادینه کرد.
حسنی در همین رابطه گفت: با توجه به این مهم سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت بر آن شد تا باهمکاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛ در ایام الله دهه فجر خدمات درمانی و مشاوره را در پیاده راه فرهنگی رشت به مردم ارائه کند.
وی توجه به فرهنگ سلامت در جامعه را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: در این ایستگاه با برپایی غرفه هایی خدماتی چون تست فشارخون ؛ قندخون، ویزیت رایگان؛ مشاوره های روانشناسی و ازدواج انجام می شود.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت با اشاره به قیمتهای بالای خدمات داندنپزشکی افزود: ارائه خدمات داندانپزشکی از امتیازات ویژه این ایستگاه سلامت است و خدماتی چون کشیدن دندان و جرم گیری و… در ایستگاه سلامت ارائه می شود.
علیرضا حسنی تصریح کرد: این ایستگاه از تاریخ ۱۴ تا ۱۸ بهمن دایر است و پس از آن راه اندازی ایستگاه هلال احمر از تاریخ ۱۹ بهمن آغاز می شود که در این ایستگاه نیز خدماتی چون ویزیت رایگان، برنامه های آموزشی امداد و نجات و اسکان اضطراری در دستور کار است.
وی در ادامه از برپایی نمایشگاه اسناد و عکسهای انقلاب به مدت ۶ روز در خانه میرزا خبرداد و گفت: این نمایشگاه از ۱۴ تا ۱۹ بهمن ماه در معرض دید عموم قرار می گیرد.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت افزود: برگزاری جشن انقلاب همراه با نور افشانی و رها سازی بالن در شب پیروزی انقلاب، برنامه نقاشی کودکان با عنوان پنجره ای رو به خورشید و نمایشگاه دستاوردهای دانش آموزی با مشارکت مرکز آموزشی فرهنگی سماء و مشارکت در برنامه های اطلاع رسانی دهه فجر با کانون پرورشی کودکان و نوجوانان از برنامه های مشارکتی سازمان در ایام الله فجر است.
علیرضا حسنی با اشاره به تقارن ایام الله فجر با ایام فاطمیه تصریح کرد: مشارکت در تهیه آش نذری این ایام و مشارکت با هیات های مذهبی در مساجد از برنامه های این سازمان در ایام سوگواری حضرت فاطمه(س) است.

 

Share