تجلیل فرمانده کل‌سپاه از بسیج رسانه گیلان

سرلشکر عزیز جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سازمان بسیج رسانه گیلان به عنوان قشر برتر و موفق تجلیل کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سازمان بسیج رسانه استان گیلان در هفتمین جشنواره مالک اشتر فرماندهی کل سپاه به عنوان موفق ترین معاونت تخصصی در سطح معاونت ها و سازمان های قشری سازمان بسیج مستضعفین انتخاب شد.

متن تقدیر نامه فرمانده کل سپاه به محسن جعفری، رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان به شرح زیر است:

جناب آقای محسن جعفری
رئیس محترم سازمان بسیج رسانه استان گیلان

در راستای تحقق تدابیر فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای(مدظله)، بر اساس ارزیابی های انجام شده توسط کارگروه های تخصصی اشراف فرماندهی مبتنی بر فرآیند ارزیابی اشراف در وضعیت و عملکرد مفتخر به کسب عنوان:

موفق ترین سازمان بسیج رسانه در سطح سازمان های بسیج رسانه سراسر کشور در هفتمین جشنواره مالک اشتر فرماندهی کل سپاه گردیده اید.

قطعا این موفقیت مرهون تلاش ها و نقش موثر فرماندهی و مدیریت جنابعالی و کارکنان پر تلاش آن سازمان می باشد.

بدین وسیله مراتب قدردانی و سپاس خود را از تلاش بی وقفه و مجاهدانه شما اعلام می دارم.

ان شالله با اتکال به خداوند سبحان و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و نایب بر حقش امام خامنه ای عزیز، موفق و موید باشید.

سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری

فرمانده کل و مسئول اشراف فرماندهی کل سپاه

جشنواره مالک اشتر به‌عنوان یکی از برنامه‌های مطرح اشراف کلی مقام معظم رهبری در رده‌های نظامی و انتظامی بوده که همه ساله براساس نتایج حاصله از انواع ماموریت‌ها، فعالیت‌ها و اقدامات برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری این جشنواره، توسعه فرهنگ شایسته سالاری و ایجاد زمینه رشد و معرفی فرماندهان، مدیران و رده‌های موفق و بر‌تر در سطوح مختلف نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از جمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

فعالیت‌های چشمگیر سالانه، خلاقیت و نوآوری، اجرای موفق برنامه‌های ابلاغی و نظارت‌های ستادی که در کارگروه‌های تخصصی و کمیته داوری استانی و کشوری مورد بررسی دقیق و انتخاب نهایی قرار گرفته از ملاک‌های ارزیابی این جشنواره است.

Share