راه اندازی ستادهای رئیسی در اکثر شهرهای گیلان| رقیب پرنفس است راهی جز وحدت نداریم

آقازاده گفت: وقت تنگ است و رقیب “پرنفس و چالشگری” داریم راهی جز وحدت نداریم. جبهه انقلاب اگر دیر بجنبد و وحدت نکنند ضررخواهندکرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رییس ستادهای انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی در گیلان، گفت: ممکن است مسیر و خاکریزها فرق کند ولی هدف یکی است.

سیدعلی آقازاده ضمن تشکر از عنایت مردم خوب و انقلابی استان که زمینه یک انتخابات خوب را مهیا می کنند، اظهارداشت: ستاد انتخاباتی حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید ابراهیم رئیسی در گیلان بیش از دو هفته است که فعالیت خود را آغاز کرده است. جلسات منظمی دارد و الحمدالله از اقبال عمومی بسیار خوبی هم بهره مند شده است.

وی افزود: ستاد مرکزی جناب دکتر رئیسی بالاتر از میدان جهاد رشت معروف به رشتیان، بلوار شهید رجایی – نبش خیابان ۱۶است. ما در رشت یک ستاد مرکزی داریم و البته تعدادی هم ستادهای مردمی که با هماهنگی ما تشکیل می شوند.

رییس ستادهای انتخاباتی رئیسی در گیلان تاکید کرد: از همان روزهای اول کار شناسایی مسئولان ستادهای شهرستانی آغاز شد که تقریباً همه شهرستانها مسئولان خود را شناخته و احکامشان نیز صادر شده است.

آقازاده در خصوص برخی حاشیه ها نیز خاطر نشان کرد: نگاه ما جناحی نیست و بحث مسئولیت هم در اینجا مطرح نیست همه انقلابیون ولایی داوطلبانه درستاد دکتر رئیسی به صورت تکلیفی خدمت می کنند.

وی افزود: هیچ اختلاف عملی بین نیروهای ارزشی نباید وجود داشته باشد که الحمدالله اینگونه هم هست، دست همه ی خادمین را به گرمی می فشاریم ما چند هدف نداریم، ممکن است مسیر و خاکریزها فرق کند ولی هدف یکی است. وقت تنگ است و رقیب “پرنفس و چالشگری” داریم راهی جز وحدت نداریم. جبهه انقلاب اگر دیر بجنبد و وحدت نکنند ضررخواهندکرد.

Share