برق بیش از ۹۰ درصد شهر لاهیجان وصل شد | پخت ۲۰ هزار قرص نان برای توزیع در روستاها

فرماندار شهرستان لاهیجان خاطرنشان کرد: حل مشکلات مردم در الویت است و مدیران در بحران می‌بایست ۲۴ ساعت پای کار باشند تا تمامی مشکلات مردم رفع شود، چرا که در قبال مردم عزیز شهرستان مسئول هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سید محمد احمدی در گفت و گویی اظهار داشت: از ساعت ۲ بامداد پنجشنبه کلیه نیروها و اکیپ‌های عملیاتی و امدادی لاهیجان با مدیریت ستاد مدیریت بحران این شهرستان پای کار هستند تا نسبت به رفع مشکلات ایجاد شده اقدام کنند.

فرماندار لاهیجان گفت: در پی بارش شدید برف و کولاک در استان گیلان و شهرستان لاهیجان در روز گذشته و مسدود شدن برخی راه‌های ارتباطی روستاها، ۲۰ هزار قرص نان برای توزیع در روستاهای بخش مرکزی شهرستان پخت شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: به دهیاران و اعضای شوراهای روستایی ابلاغ شده است که از تمامی امکانات و تجهیزات از قبل تدارک دیده شده برای بازگشایی راه‌های روستایی اقدام کنند.

وی با اشاره به بارش ۶۰ سانتی متری برف در شهرستان لاهیجان، تصریح کرد: برای رفع هرچه سریع‌تر مشکلات ناشی از برف اخیر به درخواست بنده و به دستور استاندار محترم گیلان، فردا جلسه ویژه‌ای با حضور مدیران کل ارگان‌ها و ادارات گیلان در شهرستان لاهیجان برگزار خواهد شد.

نماینده دولت در شهرستان لاهیجان خاطرنشان کرد: حل مشکلات مردم در الویت است و مدیران در بحران می‌بایست ۲۴ ساعت پای کار باشند تا تمامی مشکلات مردم رفع شود، چرا که در قبال مردم عزیز شهرستان مسئول هستند.

فرماندار لاهیجان اظهار داشت: برق بیش از ۹۰ درصد شهر لاهیجان وصل شده است و در حال حاضر ۱۵ اکیپ در حال رفع خرابی و اتصال برق شهروندان لاهیجانی می‌باشند، تمام سعی و تلاشمان این است تا صبح فردا تمامی مشکلات قطعی برق بر طرف شود.

احمدی ادامه داد: تمامی معابر اصلی شهرستان بازگشایی شده و به شهرداری نبر تاکید کرده‌ایم هرچه سریع‌تر معابر فرعی شهر هم بازگشایی شوند.

وی با اشاره به تشکیل چندین جلسه ستاد مدیریت بحران در محل فرمانداری شهرستان لاهیجان، عنوان کرد: از روز چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ با تشکیل مداوم جلسات ستاد مدیریت بحران و همچنین حضور میدانی در نقاط مختلف شهرستان تمام توان خود را برای رفع سریعتر مشکلات شهروندان به کار گرفته‌ایم و امیدواریم هرچه زودتر مشکلات به وجود آمده بارش شدید برف اخیر رفع گردد.

رییس ستاد بحران شهرستان لاهیجان در پایان با اشاره به برگزاری جلسه مدیریت بحران در ساعت ۲۳ امشب (جمعه ۱۵ بهمن) در فرمانداری عنوان کرد: از متانت، صبوری و همراهی مردم عزیز لاهیجان و همچنین تلاش‌های کلیه مجموعه مدیریت بحران در رفع بحران برف اخیر تشکر می‌کنم.

Share