حکم ده سال حبس تتلو ربطی به فعالیت موسیقی اش ندارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،مرادخانی در رابطه با حواشی پیش آمده درباره امیرحسین مقصودلو معروف به تتلو هم گفت: حکم دادستانی درباره ده سال حبس این خواننده ارتباطی با فعالیت های موسیقایی او ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،علی مرادخانی در پاسخ سوالی در رابطه با آخرین وضعیت محمدرضا شجریان گفت: وضعیت جسمانی شجریان خوب است و در حال گذراندن دوره فیزیوتراپی است. با قراری که خانواده ایشان داشته ایم منتظر اتمام دوره درمانی شجریان خواهیم بود.

۶۳۵۶۵۳۱۲۵۲۶۰۳۴۹۶۳۹وی با اشاره به فعالیت های هنری شجریان در داخل کشور به جام جم آنلاین گفت: از نظر دولت ایشان هیچ منعی برای فعالیت در ایران ندارند و پس از گذراندن دوره درمانی قطعا در این باره اظهار نظر خواهند کرد. ضمن اینکه با انتشار آلبوم طریق عشق و البته استقبال خوب مردم از آن نشان داده شد که فعالیت هنری ایشان در کشور هیچ منع قانونی ندارد.

مرادخانی در رابطه با حواشی پیش آمده درباره امیرحسین مقصودلو معروف به تتلو هم گفت: حکم دادستانی درباره ده سال حبس این خواننده ارتباطی با فعالیت های موسیقایی او ندارد.

معاونت هنری وزارت ارشاد با اشاره به فعالت های هنری این خواننده گفت: پس از اتمام حواشی پیرامونی این خواننده معاونت هنری حاضر است در شورایی به صلاحیت هنری این خواننده بپردازد.

Share