یک گیلانی سرپرست معاونت اداری و مالی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور شد

مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور صبح امروز شنبه نوزدهم دی در جلسه اعضای شورای معاونین نهاد، ضمن انتصاب مهدی اشراقی به عنوان مشاور دبیرکل نهاد، اسماعیل شفاعی را به عنوان سرپرست معاونت اداری و مالی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور صبح امروز شنبه نوزدهم دی در جلسه اعضای شورای معاونین نهاد، ضمن انتصاب مهدی اشراقی به عنوان مشاور دبیرکل نهاد، اسماعیل شفاعی را به عنوان سرپرست معاونت اداری و مالی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منصوب کرد.

esh3دبیرکل نهاد در این جلسه، دوران مسئولیت اشراقی را یکی از درخشان‌ترین و موثرترین دوران‌هایِ نهاد ذکر و این مهم را نتیجه برنامه‌ریزی و تلاش‌های وی دانست.

مهدی اشراقی که پیش از این معاون اداری و مالی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور بود، در پی اتمام مدت ماموریت و اصرار سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور برای بازگشت ایشان که از مدیران و کارشناسان برجسته آن سازمان بوده‌اند، پس از ۱۷ ماه فعالیت در نهاد به سازمان متبوع خویش بازگشت.

مختارپور در ادامه با اشاره به اقدامات مثبت مهدی اشراقی در زمان مسئولیت وی در معاونت اداری و مالی نهاد، تلاش در جهت ضابطه‌مند کردن مسائل اداری و مالی نهاد در سطح کشور و راه‌اندازی شورای رسیدگی به تخلفات اداری را از جمله مهم‌ترین اقدامات انجام شده در زمان مسئولیت او عنوان کرد.

دبیرکل نهاد با اشاره به پیگیری موضوع ماده ۶۴ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت تا رسیدن به نتیجه را از دیگر خدمات مهم و ماندگار معاون سابق اداری و مالی نهاد دانست و افزود: این موضوع با پیگیری‌ها و بررسی‌های انجام شده در حوزه معاونت اداری و مالی به انجام رسیده است.

مختارپور همچنین در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به عملکرد درخشان و موثر اشراقی، استمرار استفاده از توانایی‌های فکری و برنامه‌ریزی وی به عنوان مشاور نهاد را مورد تاکید قرار داد.

گفتنی است در این جلسه، مهدی اشراقی نیز از دبیرکل، معاونین و مدیران‌ نهاد به خاطر فرصت خدمت در نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور قدردانی کرد و اطمینان داد که همواره در کمک به نهاد برای تقویت زیرساخت‌ها و بهبود امور کوشا باشد.

به گزارش دیارمیرزا اسماعیل شفاعی متولد رشت و دارای مدرک کارشناسی ارشد روابط بین الملل بوده و در سابقه کاری خود مدیرکل استانها و انجمن های نهاد کتابخانه های عمومی کشور, معاونت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های گیلان و کرمان را دارد.

tel final1

Share