استاندار:هلال احمر نهادی که حد و مرز نمی شناسد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،استاندار گیلان در همایش روز جهانی داوطلبان که در جمعیت هلال احمر گیلان برگزار شد گفت: داوطلبان جمعیت هلال احمر کمک شان را بدون لحاظ حد و مرز به آسیب دیده ها ارائه می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،استاندار گیلان در همایش روز جهانی داوطلبان که در جمعیت هلال احمر گیلان برگزار شد گفت: داوطلبان جمعیت هلال احمر کمک شان را بدون لحاظ حIMG_3484د و مرز به آسیب دیده ها ارائه می کنند.

محمدعلی نجفی در این همایش داوطلبان هلال احمر و صلیب سرخ جهانی را در خدمت افراد نیازمند عنوان کرد و افزود: اساس این فعالیت ها بر مبنای اصول انسانی شکل گرفته  به صورت گسترده در سراسر کشور خدمات ارایه می کند .

وی با اشاره به اینکه هلال احمر نهادی است که  در کمک به انسانها حد و مرز،غرض ورزی،اندیشه،دین ،مذهب و نژاد نمی شناسد خاطرنشان کرد: این نهاد به دنبال تحقق والاترین اندیشه های انسانی برای ساختن دنیایی با آرامش و صلح می باشد .

نماینده عالی دولت در گیلان با اظهار خرسندی از عضویت افتخاری در هلال احمر تصریح کرد: خدمت در این نهاد مقدس  که در کمک به افراد نیازمند و آسیب دیده پیشرواست  باعث افتخار می باشد.

استاندار گیلان همچنین از نمایشگاه عکس فعالیت های هلال احمر و نیز نمایشگاه صنایع دستی که توسط کمیته بانوان خیر استان در جوار این همایش برپاشده بود بازدید کرد.

گفتنی است استان گیلان دارای ۲۳ هزار و ۳۲۰ داوطلب جمعیت هلال احمر می باشد.

IMG_3434 IMG_3438 IMG_3443 IMG_3462 IMG_3467 اصلی(۱)

tel final1

Share