آقای شکری در تخیلات به سر می برند/پرونده بنده پاک است/پرونده آقای شکری سیاه تر از برخی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا یاری گفت: افکار عمومی می دانند که کارنامه سالمی داشته و در شش دوره هم این موضوع را اثبات داشته است ، و در بسیاری از موارد پرونده خود آقای شکری سیاه تر از برخی است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از رضوان خبر , بهمن محمد یاری نماینده اسبق رضوانشهر ، تالش و ماسال در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به خبر موضوع مطرح شده دیگ بخار چوکا از سوی محمود شکری نماینده فعلی تالش گفت : در دوره نمایندگی ما امکان چنین چیزی نبوده و پرونده بنده در منطقه پاک ترین پرونده است و در این مورد آماده مناظره هستم.
بهمن-محمدیاریوی ادامه داد: آقای شکری بسیاری از سخنان را پشت سر بنده زده اند که به دلیل عدم صراحت وصداقت در گفتار ایشان اصلاً نیازی به پاسخ سخنان وی نمی بینم.
یاری اظهار داشت : کسی که موضوعی را مطرح می کند باید شهامت داشته و صریح حرف بزند و افراد بسیاری را متهم نکند و موجب تشویش اذهان عمومی نشود.

نماینده اسبق تالش وکاندیدای این دوره از انتخابات یاد آور شد: شغل نمایندگی هیچ ارتباطی به موضوع اجرایی نداشته و در صورت بروز چنین اتفاقی مسئولان مرتبط و دست اندرکار باید پاسخگو شده و آن هم در مراجع پاسخگو قانونی و به نماینده هیچ ربطی ندارد مگر اینکه خودشان این کار را کرده باشند ، وی به سخنان ۲۲ بهمن شکری اشاره داشته و اذهان نمود : آقای شکری در سخنان خود از ادبیات درستی استفاده نکرده و شفافیتی در سخنان خود ندارند.
همچنان که در سخرانی ۲۲ بهمن خود گفته بودند که برای چوکا ۴۰ میلیارد تومان بودجه آمده اما ۳ میلیارد هزینه شده و ۳۷ میلیارد تومان هاپولی هاپو شده است که این ادبیات در شان یک نماینده مجلس نیست .
شایان ذکر است که همان موضوع را نتوانستند به اثبات برساند و تنها بدون توجه حرف میزنند.
وی اظهار داشت: اگر ۳۷ میلیارد تومان گم شده بود چرا دنبال آن را نگرفته و پیگیر نشدند و امروز به دلایل و اهداف سیاسی و مقابله با رقبای خود مسئله دیگ را مطرح می کنند که خارج از اخلاق است.
یاری ابراز داشت : افکار عمومی می دانند که کارنامه سالمی داشته و در شش دوره هم این موضوع را اثبات داشته است ، و در بسیاری از موارد پرونده خود آقای شکری سیاه تر از برخی است .
وی در پایان افزود : آقای شکری آن چیزی که خودشان را نشان می دهند با عملکرد شان و سوابقی که دارند اصلاً تطبیق ندارد و بهتراست هرکس خودش را اصلاح بکند و در توهم قرار نگیرد، آقای شکری از قانون تخطی نکنند زیرا حتی مجموعه قضایی تا زمانی که موضوع اثبات نشده است اجازه اعلام ندارند و من متاسف هستم که آقای شکری در ابهام و تخیلات به سر می برند.

tel final1

Share