دو برادر ۸ و ۱۵ ساله اهل آستانه اشرفیه در ساحل رامسر غرق شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مازندران گفت: روز جمعه گذشته چهار نفر در دریای خزر غرق شدند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مازندران گفت: روز جمعه گذشته چهار نفر در دریای خزر غرق شدند .

۸۱۶۶۹۵۶۹-۷۰۰۱۱۹۵۲ذکریا اشکپور روز شنبه در گزارشی به خبرنگاران افزود : دو برادر ۲۸ و ۳۰ ساله اهل تهران که در ساحل ایزدشهر مازندران و خارج از طرح دریا شنا می کردند ، غرق شدند .

وی ادامه داد : با تلاش ناجیان غریق و بعد از یکساعت بیرون کشیدن این دو برادر ، تلاش ماموران اورژانس برای احیا و نجات جانشان ثمری نداشت.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مازندران همچنین به غرق شدن زن ۲۴ ساله سوادکوهی در ساحل دریای خزر در عباس آباد بعنوان دیگر غریق روز گذشته نام برد و گفت : وی در خارج از طرح دریا مبادرت به شنا کرده بود .

وی همچنین به غرق شدن دو برادر ۸ و ۱۵ ساله اهل آستانه اشرفیه در ساحل دریا در رامسر بعنوان دیگر غریقان روز گذشته اشاره کرد و افزود : با تلاش ناجیان غریق و نجات برادر ۸ ساله ، اقدامات اولیه درمانی اورژانس انجام و مصدوم به بیمارستان امام سجاد رامسر انتقال داده شد .

به گفته اشکپور پس از ساعتها تلاش غواصان، جسد برادر دیگر از آب خارج و اقدامات احیای وی نتیجه ای نداشت .

وی همچنین افزود : زن ۳۶ ساله تهرانی روز گذشته که در ساحل دریا در منطقه سرخرود غرق شده بود ، پس از بیرون کشیدن از آب با تلاش ماموران اورژانس و اقدامات درمانی نجات و به بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار انتقال یافت .

/ایرنا

Share