کمک خلبان عمدا باعث سقوط هواپیمای ایرباس ۳۲۰ آلمانی شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،بر اساس تازه‌ترین گزارش‌ها در مورد چگونگی سقوط هواپیمای ۳۲۰A شرکت هواپیمایی جرمن‌وینگز آلمان، به نظر می‌رسد که کمک خلبان عمدا موجب سقوط هواپیمای جرمن وینگز شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،بر اساس تازه‌ترین گزارش‌ها در مورد چگونگی سقوط هواپیمای ۳۲۰A شرکت هواپیمایی جرمن‌وینگز آلمان، به نظر می‌رسد که کمک خلبان عمدا موجب سقوط هواپیمای جرمن وینگز شده است. صداهایی که از جعبه سیاه دریافت شده است نشان می‌دهد که کمک خلبان صدای در زدن خلبان را شنیده است اما هیچ عکس العملی نشان نداده است.۱۵-۳-۲۵-۹۵۷۳۵۱

بی بی سی فارسی نوشت:دادستان اصلی شهر مارسی، در جنوب فرانسه ضمن اعلام این خبر در یک کنفرانس خبری گفت که کمک خلبان در کابین کاملا تنها بوده است و “عمدا” باعث سقوط هواپیما شده است.

به گفته دادستان مارسی، خلبان اصلی کابین را ترک کرده بود و پس از بازگشت از کمک خلبان می خواهد تا در را باز کند، اما از او هیچ جوابی شنیده نمی شود.

این در حالی است که صدای نفس کشیدن کمک خلبان هنوز شنیده می شده و این نشان می دهد که او تا قبل از لحظه برخورد با کوه های آلپ هنوز زنده بوده است.

دادستان مارسی افزوده است که صدای نفس کشیدن او کاملا طبیعی به نظر می رسد.

به گفته او نام این کمک خلبان آندریاس لوبیتز بوده و ۲۸ سال داشته است.

پیشتر نیز اعلام شده بود که یکی از دو خلبان پشت در قفل شده کابین مانده بود و علیرغم تلاش زیاد موفق نشده بود مجددا به کابین برگردد.

روزنامه نیویورک تایمز به نقل از منبعی نزدیک به تحقیقات که نخواست نامش فاش شود، نوشته بود صداهایی که از جعبه سیاه دریافت شده است نشان می دهد که این خلبان چندین بار در زده و پس از آنکه صدایی نشنیده است محکم به در کوبیده و تلاش کرده بود تا در را به زور باز کند.

هواپیمای ایرباس ۳۲۰A شرکت هواپیمایی جرمن‌وینگز آلمان که دو روز پیش (سه شنبه ۲۴ مارس) از بارسلونا در اسپانیا عازم شهر دوسلدورف در آلمان بود، در جنوب فرانسه سقوط کرد و تمامی مسافران و خدمه هواپیما، از جمله شانزده دانش آموز آلمانی که از سفر آموزشی در اسپانیا به کشورشان باز می‌گشتند جان خود را از دست دادند./خبرآنلاین

 

Share