جزییات جلسه کمیسیون بهداشت مجلس از زبان قربانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از بررسی هزینه‌کرد اعتبارات حوزه سلامت در این کمیسیون خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از بررسی هزینه‌کرد اعتبارات حوزه سلامت در این کمیسیون خبر داد.بررسی هزینه‌کرد اعتبارات حوزه سلامت در این کمیسیون بهداشت و درمان مجلس

محمد حسین قربانی درباره دستور کار امروز سه‌شنبه (۱۴ بهمن‌ماه) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: گزارش در مورد نحوه عملکرد حوزه سلامت و نحوه هزینه‌کرد اعتبارتی که در اختیار وزارت بهداشت و درمان قرار گرفته از موضوعات مورد بررسی در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به شمار می‌رفت که با حضور معاون درمان، قائم مقام وزیر بهداشت، رئیس سازمان نظام پزشکی و معاون غذا و دارو بررسی شد.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: سوال از وزیر بهداشت از سوی سه نفر از نمایندگان اعم از نادر قاضی‌پور، ایرج عبدی و احمد آریایی‌نژاد مطرح شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تاکید کرد:‌ آقای قاضی پور سه سوال را مطرح کرد که در مورد عملکرد وزارت بهداشت در مورد جمعیت ، فوت یکی از دانشجویان دانشگاه ارومیه و تعیین تکلیف دانشجویان دندان‌پزشکی بود، وی از پاسخ وزیر در مورد فوت یکی از دانشجویان دانشگاه ارومیه قانع شد اما از پاسخ درباره موضوع جمعیت قانع نشد همچنین به وزیر یک ماه فرصت داد تا دانشجویان معترض دندان‌پزشکی را تعیین تکلیف کند.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت:‌ دیگر نمایندگان سوال کننده نیز از پاسخ وزیر قانع شدند./خانه ملت

ایرج ندیمی، محمد مهدی رهبری املشی،غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی،محمدحسین قربانی ،حسن تامینی،جبار کوچکی نژاد،مهرداد لاهوتی،ناصر عاشوری،حمیدرضا خصوصی،حسن خسته بند،محمود شکری،صفر نعیمی رز،عطالله حکیمی،

Share