زیبنده نیست منابعی که مردم با رنج بدست می‌آورند در استانهای دیگر سرمایه‌گذاری ‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،نماینده عالی دولت به بیان اینکه منابع محدود سپرده گذاران در بانک‌های استان باید در بخش‌های خدماتی و توسعه‌ای در داخل استان به کار گرفته شوند گفت : توقع من از بانک‌ها این است که در این خصوص جدیت داشته باشند زیبنده نیست منابع محدودی که مردم با رنج و زحمت بدست می‌آورند توسط برخی بانک‌ها جمع‌آوری شود و در استانهای دیگر سرمایه‌گذار ‌گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،استاندار گیلان در بازدید از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از بانک‌های استان خواست در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به مردم فعال‌تر شوند.
jpg2772دکتر نجفی در این بازدید با اشاره به اینکه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در خصوص وام ازدواج به جوانان، ساخت و ساز و تعمیرات مسکن و کمک‌های درمانی به خانواده‌های بی‌بضاعت و کم بضاعت با حداکثر کارمزد ۴ درصد به متقاضیان تسهیلات پرداخت می‌کند گفت : از بانک‌های دیگر استان نیز می‌خواهیم در زمینه‌ی پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به مردم بیش‌تر فعال شوند.

وی بر مشارکت هرچه بیش‌تر بانک‌های خصوصی و دولتی در توسعه‌ی استان و حل مشکلات مردم تأکید کرد و گفت : بانک‌های خصوصی و دولتی باتوجه هرچه بیش‌تر در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به رفع مشکلات مردم و توسعه‌ی استان کمک کنند.
نماینده عالی دولت به بیان اینکه منابع محدود سپرده گذاران در بانک‌های استان باید در بخش‌های خدماتی و توسعه‌ای در داخل استان به کار گرفته شوند گفت : توقع من از بانک‌ها این است که در این خصوص جدیت داشته باشند زیبنده نیست منابع محدودی که مردم با رنج و زحمت بدست می‌آورند توسط برخی بانک‌ها جمع‌آوری شود و در استانهای دیگر سرمایه‌گذار ‌گردد.

وی همچنین از پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان کمیته‌ی امداد و بهزیستی در بانک قرض الحسنه مهر ایران خبر داد و گفت : ۹۰ میلیارد ریال از منابع این بانک در استان برای پرداخت تسهیلات اشتغالزایی اختصاص یافته است و پذیرش متقاضیان به زودی شروع می‌شود.
دکتر نجفی عملکرد بانک قرض‌الحسنه ایران را در راستای گسترش این سنت حسنه مثبت ارزیابی کرد و گفت سازمانها و ادارات از این فرصت برای کمک به کارمندان خود بیش‌تر استفاده کنند.
در این بازدید مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران نیز به ارائه گزارشی از فعالیت‌های خود پرداخت.
jpg2774

Share