کشف سکه های طلا مربوط به دوره اسلامی در لنگرود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از پایگاه خبری پلیس ایران, فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود استان گیلان از کشف سکه های عتیقه مربوط به دوره اسلامی در این شهرستان خبر داد . سرهنگ “حسین نیک فرد” فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود استان گیلان در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی گزارش […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از پایگاه خبری پلیس ایران, فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود استان گیلان از کشف سکه های عتیقه مربوط به دوره اسلامی در این شهرستان خبر داد .

atighe04288151590سرهنگ “حسین نیک فرد” فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود استان گیلان در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی گزارش های مردمی مبنی بر فعالیت سه نفر در زمینه فروش عتیقه، پیگیری این موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود افزود: ماموران انتظامی با تحقیقات پلیسی از صحت این موضوع اطمینان حاصل نموده و خریدار و سه متهم را در حین فروش ۵ قطعه سکه طلا دستگیر کردند.

سرهنگ نیک فرد با بیان اینکه از این متهمان یک میلیارد و ۲۰۹ میلیون ریال وجه نقد، سه فقره چک و دو قطعه سکه تمام بهار آزادی کشف شده است، بیان داشت: طبق نظر کارشناسان میراث فرهنگی قدمت سکه های کشف شده مربوط به دوره اسلامی می باشد.

به گفته وی، متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

Share