رقص دانشجویان یکی از دانشگاه های گیلان در “اتوبوس مختلط”!!!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مسئولان این دانشگاه به دانشجویان گفته بودند که این اردو به صورت مختلط برگزار می شود و دانشجویان دختر و پسر می توانند در یک اتوبوس و کنار یکدیگر بنشینند!!!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا یکی از دانشگاه های غیر انتفاعی استان گیلان هفته گذشته اقدام به ثبت نام از دانشجویان برای اردویی به مشهد مقدس نمود.

1236-155x100

مسئولان این دانشگاه به دانشجویان گفته بودند که این اردو به صورت مختلط برگزار می شود و دانشجویان دختر و پسر می توانند در یک اتوبوس و کنار یکدیگر بنشینند!!!

برخی از دختران و پسران دانشجو وسایل خود را در یک کیف گذاشته و به محل اعزام رفتند.

خوشبختانه در آن روز دانشجویان را از یکدیگر جدا کرده و یک اتوبوس مختص پسران و اتوبوس دیگری نیز به دختران اختصاص داده شد.

با وجود اینکه اتوبوسهای دانشجویان از هم جدا شده بود ولی در اوقات استراحت هیچ کنترلی صورت نگرفته و حتی هنگام رفتن به حرم نیز به صورت مختلط می رفتند.

ماجرا به همین جا ختم نشد و هنگام بازگشت دانشجویان از مشهد، اتفاقات ناگواری رخ داد که نمی توان به جزئیاتش اشاره کرد!!!

از آنجایی که مسئولان مربوطه به دانشجویان قول اردوی کنار دریا نیز داده بود تا با یکدیگر خوش گذرانی کنند، به دلایل مختلفی از جمله نزدیکی به امتحانات پایان ترم نتوانستند به این وعده تأمل بر انگیزشان عمل نمایند.

همین موضوع باعث شد تا روز شنبه در مسیر بازگشت به بهانه شب یلدا به دانشجویان دختر گفتند که اگر تمایل دارید می توانید وارد اتوبوس پسران شوید تا چند ساعتی کنار یکدیگر خوش بگذرانید!!!

 در حالی که ظرفیت هر اتوبوس پر شده بود با روانه دانشجویان دختر به اتوبوس دیگری( حدود ۶۰ دانشجو در یک اتوبوس ۴۰ نفره!) متأسفانه حرکات و رفتارهای خلاف شرع بسیاری از حرکات موزون گرفته تا در آغوش گرفتن یکدیگر رخ داد!!!

لذا از مسئولین مربوطه انتظار می رود که با برخوردی قاطع متولیان این امر را مجازات نمایند تا دیگر شاهد این اتفاقات ناگوار در جمهوری اسلامی ایران نباشیم./۸ دی نیوز

Share