رضا ضراب اعتراف کرد: بابک زنجانی رییس من است

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا شبکه خبری تلویزیون دولتی ترکیه «تی.آر.تی» اعلام کرد: رضا ضراب به این موضوع که بابک زنجانی رییس او بوده است، اعتراف کرد.  این شبکه خبری با اشاره به ثروت بسیار زیاد ضراب، این سووال را مطرح کرد که «که یک جوان چگونه توانسته است چنین ثروت هنگفتی را جمع […]

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا شبکه خبری تلویزیون دولتی ترکیه «تی.آر.تی» اعلام کرد: رضا ضراب به این موضوع که بابک زنجانی رییس او بوده است، اعتراف کرد.

zarabes این شبکه خبری با اشاره به ثروت بسیار زیاد ضراب، این سووال را مطرح کرد که «که یک جوان چگونه توانسته است چنین ثروت هنگفتی را جمع آوری کند».

تی.آر.تی می نویسد: این میلیارد ایرانی الاصل تبعه ترکیه که با اتهامات مختلفی در زمینه های اقتصادی رو به رو و در زندان بسر می برد، متهم است که همراه بابک زنجانی در پولشویی نقشی مهم ایفا کرده است.

شبکه خبری تلویزیون دولتی ترکیه می نویسد: ضراب در مدت کوتاهی از طریق نقل و انتقال پول از طریق ترکیه به ثروت کلانی دست یافته است. وی که به عنوان مرد خبرساز سال ۲۰۱۳ ترکیه شناخته شده به همکاری با بابک زنجانی که اکنون در زندان اوین در ایران به سر می برد و همچنین یک زن ایرانی به نام «ک ج» متهم شده است.

به نوشته تی.آر.تی، ضراب به همکاری با بابک زنجانی اعتراف کرده است، گرچه هنوز اظهار نظر رسمی در این باره وجود ندارد، اما گفته می شود این دو نفر حداقل در یک مورد و آن هم اعزام هواپیمای حامل شمش طلا از فرودگاه استانبول به دبی با یکدیگر همکاری داشته اند.

شبکه خبری تلویزیون دولتی ترکیه در خاتمه می نویسد: اکنون این سووال مطرح است که در صورت ثابت شدن اتهامات وی، چه بر سر ثروت افسانه ای ضراب در ترکیه خواهد آمد./ایرنا

Share