در شرکت توزیع نیروی برق گیلان برگزار شد:

تجلیل از کارمندان رزمنده ۸ سال دفاع مقدس توزیع برق گیلان

حجت‌الاسلام کمالی رئیس انسجام بخشی شورای فرهنگی و دینی صنعت آب و برق استان گفت: ترویج فرهنگ ایثار، و شهادت در جامعه ضروری است و دفاع مقدس، چراغ فروزان راه برای نشان دادن نیازهای فکری و معنوی جامعه می‌باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، طی هماهنگی بعمل آمده از سوی امور ایثارگران شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان و به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مراسم تجلیل از همکاران رزمنده هشت سال دفاع مقدس برگزار شد.

این مراسم با حضور حجت‌الاسلام کمالی، رئیس انسجام بخشی شورای فرهنگی و دینی صنعت آب و برق استان، «محمدتقی مهدیزاده» مدیرعامل و جمعی از مدیران و کارکنان شرکت توزیع برق گیلان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حجت‌الاسلام کمالی رئیس انسجام بخشی شورای فرهنگی و دینی صنعت آب و برق استان گفت: ترویج فرهنگ ایثار، و شهادت در جامعه ضروری است و دفاع مقدس، چراغ فروزان راه برای نشان دادن نیازهای فکری و معنوی جامعه می‌باشد.

وی افزود: امروز بزرگداشت هفته دفاع مقدس یک ضرورت برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است و فرهنگ ایثار و شهادت از غنی‌ترین گنجینه‌های فرهنگ اسلامی و شیعی به شمار می‌رود و برگرفته از نهضت امام حسین (ع) و فرهنگ عاشورا می‌باشد.

در ادامه محمد تقی مهدیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان اظهار داشت: امنیت و آرامش امروز ما حاصل خون شهدا، جانبازان و ایثار گران است.

وی تصریح کرد: زمانی که دشمن به این آب و خاک یورش آورد فرزندان ایران جان خویش را در طبق اخلاص گذاشتند و با تمام وجود از کیان اسلامی دفاع کردند.

مهدیزاده اضافه کرد: موضوع ایثار و از خود گذشتگی جزء ارزش‌هایی است که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در کشور ما شکل گرفت و اثر آن در ۸ سال دفاع مقدس بیش از پیش نمایان شد.

رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان گفت: هرجا که مبحث ایثار و دفاع وارد عرصه‌های انقلاب و کشور شده است عملا موجب پیشرف‌های بزرگی بوده و جنگ تحمیلی گوشه‌ای از ایثار را به تصویر کشیده و تداوم روحیه ایثارگری در طول چهل و چهار سال، تاثیرات شگرفی را در جامعه اسلامی ایران هویدا ساخته است.

محمد تقی مهدیزاده با بیان اینکه فرهنگ دفاع و شهادت سرمایه‌ای ملی است، گفت: اشاعه این فرهنگ در جامعه و انتقال آن به نوجوانان و جوانان کار ارزشمندی است که با وجود جنگ نرم دشمن اهمیت آن دوچندان می‌شود و نباید از آن غفلت کنیم.

در پایان این مراسم از همکاران رزمنده شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

Share