مشاور استاندار گیلان معارفه شد | اسمعیل‌پور حکم خود را دریافت کرد

ارسلان زارع، استاندار گیلان اظهار داشت: با استفاده از خرد جمعی و بهره گیری از مشورت های لازم، راهکارهای بهتری برای پیشبرد امور اتخاذ می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، ارسلان زارع در آیین معارفه حسین اسمعیل‌پور با تبریک هفته وحدت و ایام میلاد پیامبر اسلام(ص)، آن حضرت را به تعبیر قرآنی دارای خلقی نیکو عنوان و بیان کرد: سیره و سلوک نبی مکرم اسلام برای همگان الگوست.

وی ادامه داد: همه در هر جایگاهی که قرار داریم چنانچه فضایل پیغمبر اکرم و دیگر بزرگان دین را مدنظر قرار دهیم ، به طور قطع برکات الهی نصیب ما می‌شود.

استاندار گیلان با اشاره به ضرورت اتخاذ راهکارهای مناسب مدیریتی برای رفع مشکلات و تنگناها ، استفاده از خرد جمعی را مهم خواند و افزود: هر اندازه که در تصمیم گیری ها با دانش بیشتری حرکت کنیم، موفق تر خواهیم بود.

زارع جایگاه مشاور را برای مدیران اثربخش دانست و با تصریح اینکه به نقش مشاور در پیشبرد امور اعتقاد دارم، گفت: مشاور در ارائه مشورت های لازم برای اتخاذ تصمیمات مناسب، نقش موثری دارد.

در این آیین که معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی و توسعه مدیریت و منابع استاندار، مدیران کل دفتر، حراست و بازرسی استانداری و مشاور استاندار در امور روحانیت نیز حضور داشتند؛ حکم انتصاب اسماعیل‌پور توسط استاندار گیلان به وی اعطا شد.

Share