سرقت نافرجام و دستگیری سارق طلا فروشی در ماسال | سارق با آجر، صاحب مغازه را مجروح کرد!

سرهنگ مجیدتقی زاده، فرمانده انتظامی ماسال از دستگیری سارق طلا فروشی حین سرقت با حضور به موقع پلیس در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی ماسال از دستگیری سارق طلا فروشی حین سرقت با حضور به موقع پلیس در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مجیدتقی زاده در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام هشدار سرقت در یکی از طلا فروشی‌های این شهرستان توسط سامانه “مها”، ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ بلافاصله در محل حاضر شدند.

این مقام انتظامی با اعلام اینکه با حضور به موقع ماموران، سارق در داخل طلا فروشی دستگیر شد، افزود: صاحب مغازه که از ناحیه سر توسط سارق با یک تکه آجر مجروح شده بود برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.

سرهنگ تقی زاده بیان داشت: متهم ۳۳ ساله پس از اعتراف به بزه ارتکابی با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ماسال در پایان ضمن هشدار به صاحبان صنوف به ویژه طلا فروشی‌ها از آنها خواست که محل کار خود را به سیستم‌های امنیتی مجهز کرده و ضمن نصب دوربین مداربسته، با عمل به توصیه‌های پلیسی، ضریب ایمنی و امنیت محل کار خود را افزایش دهند.

Share