تساوی؛ نتیجه اولین دوئل کریمی و نکونام تحت عنوان سرمربی!

دو تیم نساجی مازندران و سپیدرود رشت در دیداری بسیار جذاب و پر حادثه به نتیجه تساوی ۲-۲ رضایت دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا از هفته چهاردهم لیگ برتر تیم نساجی مازندران در آخرین بازی خانگی خود در نیم فصل اول مسابقات به مصاف سپیدرود رشت رفته و به دنبال حفظ روند صعودی چند هفته اخیر خود است. شاگردان نکونام از دو بازی اخیر خود چهار امتیاز به دست آورده و از انتهای جدول جدا شده‌اند. اما سپیدرودی‌ها با شکست در دیدار شش امتیازی برابر نفت مسجدسلیمان باز هم در منطقه خطر قرار گرفته‌اند و هدفشان کسب هر سه امتیاز این مسابقه حساس است.

نساجی مازندران:

حامد لک، جورجی گولیسیانی، فرشاد فرجی، مهرداد عبدی، حمیدرضا دیوسالار، احمد عبدالله‌زاده، محمد آبشک، علی اصغر آشوری (دقیقه ۷۳- شاهین مجیدی)، سجاد عاشوری، امید سینک و محمد عباس‌زاده (دقیقه ۳۹: محمد مهدی نظری (دقیقه ۶۲: رحمان جعفری))

سپیدرود رشت:

کوروش ملکی، حسین کعبی ( دقیقه ۴۲: میلاد قربانزاده)، میلاد شیخ سلیمانی، میثم تهیدست، امین جوادی مقدم، محمدرضا مهدوی، علی عباسی (۶۶: علیرضا عزت کرامت)، مهرداد بایرامی (۴۶: یعقوب کریمی)، حسین ابراهیمی، پویا نزهتی و محمد غلامی

شرح گل:

دقیقه ۴۴: نساجی ۱ – سپیدرود ۰ (محمد مهدی نظری): یک ضربه آزاد پشت محوطه جریمه برای نساجی به دست آمد که امید سینک آن را به زیبایی به سمت دروازه شلیک کرد و با دفع ناقص ملکی همراه شد. در ادامه محمدمهدی نظری از شلوغی محوطه جریمه استفاده کرد و با ضربه سر گل اول را برای تیمش به ثمر رساند.

دقیقه ۵۶- نساجی ۱-۱ سپیدرود (محمد غلامی): مهاجم با تجربه سپیدرود با ارسال پاس در عمقی نزهتی را صاحب موقعیت کرد که این بازیکن توسط دیوسالار در محوطه جریمه سرنگون شد و پنالتی برای سپیدرود به دست آمد. در ادامه محمد غلامی با ضربه‌ای فنی نتیجه را به تساوی کشاند.

دقیقه ۷۰: نساجی ۱-۲ سپیدرود رشت (میلاد شیخ سلیمانی)- سپیدرودی‌ها از سمت راست چپ صاحب یک کرنر شدند و یعقوب کریمی آن را به محوطه جریمه ارسال کرد و میلاد شیخ سلیمانی با استفاده از شلوغی محوطه جریمه و با شلیک شوتی سرکش گل دوم را برای تیمش به ثمر رساند.

دقیقه ۷۸- نساجی ۲-۲ سپیدرود (مهرداد عبدی): امید سینک از سمت راست ارسالی را به محوطه جریمه انجام داد که با ضربه سر فرشاد فرجی همراه شد و در ادامه مهرداد عبدی با ضربه آکروباتیک زیبا گل دوم را برای نساجی به ثمر رساند.

دقایق حساس:

دقیقه ۲ – محمد غلامی با توپ‌گیری در میانه زمین اقدام به شوت‌زنی کرد که ضربه او از کنار دروازه نساجی به بیرون رفت.
دقیقه ۵ – پاس بلند دیوسالار به پشت مدافعان سپیدرود قبل از رسیدن به عباس‌زاده توسط تهی‌دست به بیرون زده شد.
دقیقه ۶ – ارسال خطرناک محمد غلامی از جناح راست زمین به مقابل دروازه نساجی را فرجی به بیرون زد.
دقیقه ۷ – پرتاب اوت بلند دیوسالار در محوطه جریمه سپیدرود به عباس‌زاده رسید که شوت پای چپ او راهی اوت شد.

دقیقه ۱۳- شوت خطرناک علی اصغر آشوری از بالای دروازه ملکی‌ به بیرون رفت.

دقیقه ۲۴: سجاد عاشوری داخل محوطه جریمه سپیدرود صاحب موقعیت خطرناکی شد که این فرصت با تکل خوب شیخ سلیمانی دفع شد.

دقیقه ۳۵:ارسال عالی حسین ابراهیمی به مقابل دروازه نساجی و ضربه سر محکم بایرامی را حامد لک به زیبایی دفع کرد.

دقیقه ۵۰ – شوت پای چپ ناگهانی و پُر قدرت جوادی‌مقدم را حامد لک در دو مرحله جمع کرد.

دقیقه ۵۱: شوت خطرناک و سرکش سینک را کوروش ملکی مهار کرد.

دقیقه ۶۸: پاس مهدوی به غلامی رسید که او بعد از سر توپ شوت‌زنی کرد که ضربه او را حامد لک با واکنش عالی راهی کرنر کرد.

حاشیه:

جواد نکونام و علی کریمی قبل از شروع بازی خوش و‌ بش گرمی با یکدیگر انجام دادند.

حامد لک و محمد عباس‌زاده با تقدیم دست گلی به استقبال سرمربی سپیدرود رشت رفتند.

نساجی مازندران در دقیقه ۲۰ مسابقه طی دو دقیقه صاحب دو موقعیت بسیار خطرناک شد که کمک داور هر دو را آفساید اعلام کرد. همین امر اعتزاض فراوان اعضای نساجی را برانگیخت و تذکر جدی فغانی را به همراه داشت.

Share