شارژ اولین دوره کارت خرید کالای اساسی مشمولین وزارت کار

رئیس اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای از شارژ اولین دوره کارت‌های خرید کالا‌های اساسی سرپرستان خانوار مددجویان بهزیستی و کمیته امداد تا سقف ۱۳۵ هزار تومان خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، امیر خسرو فخریان با اشاره به اینکه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای اطلاع‌رسانی را به مشمولان انجام داده است، افزود: دارندگان کارت‌ها می‌توانند به هزاران فروشگاه زنجیره‌ای موجود مراجعه و تا سقف تعیین شده بدون پرداخت وجه نقد خرید خود را انجام دهند.

وی با بیان اینکه ۹ گروه کالایی از انواع پروتئین تا مواد شوینده برای خرید تعیین شده است، گفت: افراد می‌توانند بدون وجود محدودیت در انتخاب نوع کالا و با توجه به نیاز خود همه مبلغ شارژ شده را خرید کنند.

رئیس اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای با اشاره به اینکه این کارت‌ها در سال بطور نسبی تا ۴ بار شارژ می‌شود، ادامه داد: درحال حاضر پیامک‌هایی به مردم ارسال می‌شود با مضمون اینکه کد ملی خود را به سامانه ۵۰۰۰۴۹۹ ارسال کنید که پس از تعیین مشمول بودن افراد ۲۰۰ هزارتومان به حساب برای خرید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای واریز می‌شود که این پیامک تقلبی است و صحت ندارد.

فخریان افزود: هیچ مشکلی در تامین کالا وجود ندارد و تولیدکنندگان درحال تولید کالا هستند و مردم نباید در این بخش دچار نگرانی شوند.

رییس اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای ادامه داد: فروشگاه‌های زنجیره‌ای برای تامین نیاز مردم با کمبودی مواجه نیست و با مدیریتی که در این مراکز انجام شده از احتکار خانگی نیز جلوگیری شده است.

Share