سرپرست وزارت امور اقتصادی و دارایی منصوب شد

رئیس جمهور در حکمی آقای سید رحمت الله اکرمی را به عنوان سرپرست وزارت امور اقتصادی و دارایی منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس جمهور در حکمی آقای سید رحمت الله اکرمی را به عنوان سرپرست وزارت امور اقتصادی و دارایی منصوب کرد.

متن حکم حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای سید رحمت الله اکرمی

 براساس اصل ۱۳۵ قانون اساسی و نظر به مراتب تعهد و سوابق اجرایی و مدیریتی جناب عالی، به موجب این حکم شما را به سرپرستی “وزارت امور اقتصادی و دارایی” منصوب می نمایم.

امید است با عنایات الهی و همکاری کلیه کارکنان آن وزارت، در خدمت به ملت شریف ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی، با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.

لازم به ذکر است سید رحمت الله اکرمی پیش از این معاون نظارت مالی و خزانه داری کل کشور بود، وی که فوق لیسانس برنامه‌ریزی و توسعه از مؤسسه عالی پژوهشی در برنامه‌ریزی و توسعه سازمان برنامه و بودجه دارد در سوابق خود عناوینی همچون؛  عضو ستاد بودجه کل کشور، عضو ستاد برنامه کل کشور، رئیس شورای توسعه نیروی انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، رئیس شورای انتشارات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، عضو هیأت تحریریه مجله برنامه و بودجه، رئیس کمیته مأموریت‌های خارج از کشور سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور دارد.

Share