مدیران حرفه ای به عنوان سرمایه های انسانی حفظ شوند

دیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان با اشاره به لزوم بازشناسی مدیریت سیاسی و حرفه ای کشور گفت: مدیران حرفه ای باید به عنوان سرمایه های معنوی و انسانی جامعه، حفظ شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایرنا، علی اکبر پراوزان عصر شنبه در اولین جلسه شورای اداری شهرستان لاهیجان در سال جدید افزود: در پاره ای اوقات، با برکناری مدیران حرفه ای سرمایه سوزی می شود و از دست دادن این سرمایه ها نیز به راحتی قابل جبران نیست.
وی با اشاره به اینکه در کشور به بازشناسی مدیریت سیاسی و حرفه ای نیاز است، اظهار داشت: حق نداریم مدیری که از جزئی ترین بخش آن اداره، کار خود را شروع کرده و سپس در سیستم مدیریتی قرار گرفته را به راحتی حذف کنیم.
وی ادامه داد: این مدیران اگرچه مخالف فکری دولت باشند، ولی باید حد و مرزی که برای آنها تعریف شده را رعایت کنند.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان با اشاره به رویکرد دولت تدبیر و امید گفت: دکتر روحانی معتقد به استفاده از ظرفیت همه افراد توانمند و حرفه ای است؛ اصولگرا یا اصلاح طلب فرقی نمی کند بلکه ملاک این است که افراد بتوانند بر اساس مسئولیتی که عهده دار می شوند، با خدمت به مردم، زمینه رضایتمندی آنان و توسعه کشور را فراهم کنند.
پراوزان خاطرنشان کرد: در شرایط حاضر، برای رفع مشکلات کشور باید همراهی داشته باشیم و همه در چارچوب قانون عمل کنیم.
وی با اشاره به اهمیت وحدت تحت تدابیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری گفت: اختلاف نظر برای پیشبرد کارها مفید است ولی درگیری ها، تنازعات و اختلافی که کشور را به نابودی بکشد، خطرناک است و آنچه مهم است اینکه بتوانیم با وجود داشتن اختلاف، همدیگر را بپذیریم و با هم همراه باشیم.
در این جلسه سامانه حسینی نوید به عنوان اولین بانوی بخشدار مرکزی لاهیجان معرفی و از زحمات بخشدار قبلی قدردانی شد.
شهرستان لاهیجان با دو بخش مرکزی و رودبنه، در ۴۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.

Share